Skocz do zawartości

Centralny zamek do corsy...


Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

Jeżeli chodzi o alarm to bardzo polecam EXUS V10 bardzo dobry alarm, cena ok. 200zł.

Założenie alarmu z centralnym trwało ok. tygodnia ,tak długo ponieważ jestem laikiem w takich sprawach zanim doczytałem jak co i od czego mam zacząć to trochę zeszło.

Najwięcej czasu pochłonęło mi znalezienie odpowiednich pinów po to aby kable były zamocowane w kostce drzwi w sposób orginalny, czyli nie przewiercając tylko otwory w kości lecz montując specjalne piny które można rozpiąć i ewentualnie ściągnąć drzwi w miare potrzeby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co sądzicie o alarmach FREEWAY - chodza na allegro po ok 100 - 120 zł z podstawowymi czujnikami i syrenka, ew co innego w cenie do 150 zł - chodzi mi o sterowanie do centralnego, a przy okazji jakis prosty alarm na amatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja w swojej corsie rozwiązałem to za pomoca alarmu magiccar440, ma 2 osobne kanały do sterowania klapą bagażnika i domykania szyb elektrycznych. Siłownik na tylnej klapie jest założony tak, ze siłownik ciągnie ciegno od zamka a nie blokuje bęben. Po wciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie klapa sama odskakuje. To rozwiązanie nie koliduje z kluczykiem, i po otwarciu przyciskiem nawet gdy uzbrojony jest alarm nie wyje (osobny obwód na krańcówke klapy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Mam prośbę założyłem 3 dni temu centralny zamek, drzwi wiedziałem jak podłączyć ale już nie wiem jak podłączyć bagażnik (siłownik do zamka) zamek mam oryginalny i czy mógłby ktoś powiedzieć jak mam przerobić żeby działał pod siłownikiem, jakieś fotki czy cos bym był bardzo wdzieczny :wesoly:

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 01:32 ]

ja37, Mam prośbę założyłem 3 dni temu centralny zamek, drzwi wiedziałem jak podłączyć ale już nie wiem jak podłączyć bagażnik (siłownik do zamka) zamek mam oryginalny i czy mógłbyś mi powiedzieć jak to przerobiłeś moze jakies fotki, Bo Ty chyba tez przerabiałeś. Z góry dzięki za pomoc:) Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności