Skocz do zawartości

Astra Z19DTH 2005 r


Gość sylver31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam astre Z19DTH szukałem na jej temat opisów kodów błędów i niewiele tego... :D Korzystając z tego że wiedzę tutaj na forum kilku znawców problemu chciałem zapytać co oznaczają następujące kody błędów.Nadmieniam że wymienione błędy pojawiły się po zatankowaniu paliwa

na schellu i po naprawie

wiązki elektrycznej (odpowiada ona za ABS,trakcję i IDS+)oznaczenia wiązki to T3W.Oto te błędy

007071

118004

210870

050074

05007F

Jeszcze tylko chciałem dodać że jak startuje na zimnym motorze to rozpędza się auto tak jakbym turbinę wyłączył.Jak się rozgrzał to praca silnika wróciła do normy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności