Skocz do zawartości

Opel Astra III H błąd 190052


Gość regan89

Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę o pomoc wyskoczył mi błąd 190052 w oplu astrze III 1,9cdti 120 km nie wiem co mam zrobić to jest lampka z samochodem z kluczem ta kontrolka powinna zgasnąć przed zapalaniem silnika a ona dopiero gaśnie jak on jest zapalony a tak nie powinno być powinna zgasnąć przed zapalenie samochody proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

wyskoczył mi błąd 190052

Sam wyskoczył czy sam odczytałeś?

to jest lampka z samochodem z kluczem ta kontrolka powinna zgasnąć przed zapalaniem silnika a ona dopiero gaśnie jak on jest zapalony

Taki objaw pasuje do spalonej świecy żarowej ale to kod błędu nie pasuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki objaw pasuje do spalonej świecy żarowej ale to kod błędu nie pasuje?

ale tylko w przypadku gdy kontrolka gasnie po kilku minutach, jesli gasnie zaraz po odpaleniu auta, oznacza ze w pamieci jest blad.

wiec ja bym nie mowil ze to swieca zarowa, zreszta wtedy wychodzi inny blad :?: 0380

 

znalazlem cos takiego:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1569774.html

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor Low Temperature (Bank 1 Sensor 2) C-031 z http://forum.opel24.com/kody-bledow-astra-h-z13dth-vt51386.htm

oraz

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor (Bank 1 Sensor 1) not plausible with Intake Air Temperature C-030

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor (Bank 1 Sensor 2) not plausible with Intake Air Temperature C-031

P1900 Particulate Filter Regeneration Cycle Interrupted Several Times B-031

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor High Temperature (Bank 1 Sensor 1) C-030

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor Low Temperature (Bank 1 Sensor 1) C-030

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor High Temperature (Bank 1 Sensor 2) C-031

P1900 Exhaust Gas Temperature Sensor Low Temperature (Bank 1 Sensor 2) C-031

z http://www.zafiraklub.pl/forum/viewtopic.php?p=65821

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

P1900 Czujnik temperatury spalin (Bank 1 Czujnik 1) nie wiarygodne z temperatury wlotu powietrza C-030

U to widzę że kolega ma coś z filtrem DPF a dokładnie z jego czujnikiem chodzi o to że też mam u siebie odczyt czujnika spalin ale u mnie kontrolka wo gule nie gaśnie?

A znalazłem jeszcze takie wyjaśnienie tego błędu;

P1900-cykl regeneracji filtra został przerwany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności