Skocz do zawartości

Pompowtryski corsa 1.3 cdti


Gość gromoslaw_1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gromoslaw_1

Witam mam taki problem, mianowicie leją mi 2 wtryski i nie wiem czy mogę kupić jakieś2 używane dobre z tego samego modelu albo muszę kupić takie żeby się zgadzały te numery co są u góry na wtryskiwaczach tych orginalnych. Bo rozmawiałem z jednym mechanikiem i mówi że jak kupię wtryski nawet dobre używane ale nie będą się zgadzać jakieś numery na tych wtryskach z tymi NUMERAMI CO BYŁY NA orginalnych wtryskach to dalej to nic nie da bo komputer coś może ich nie czytać. I jeszcze jedno czy ważna jest kolejność wtrysków jak się wkłada do silnika czy jest to obojętne. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompowtryski corsa 1.3 cdti

nie dostaniesz nigdzie pompowtryskow do tego silnika...

 

kazdy wtryskiwacz ma swoj unikalny numer, ktory opisuje rowniez jego charakterystyke. bez wpisania tego do komputera moze chodzi jak traktor, badz w trybie awaryjnym. dlatego wazne jest by przy wymianie wpisywac wlasciwe numery do wlasciwego wtrysku, i nie wolno zamieniac miejscami.

a jak bardzo ci leja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromoslaw_1

problem jest taki ze pojechałem na komputer i stwierdzono że leje 4 wtrysk, kupiłem używany wymieniłem go i dalej auto przykapca mi na zimnym i nie równo pracuje jak się zagrzeje jest już ok. Czyli co jak kupiłem inny wtrysk o innym numerze to powinienem na kompie zminiec te numery. Bo zrobiłem jeszcze taki manewr bo w te komputery to za bardzo nie sadla mnie wiarygodne i przełożyłem wtryski od znajomego co ma taka sama corse i ma je sprawne ale po włozeniu do mojego dalej auto zachowuje się tak samo. Czyli po włozeniu wtrysków czeba by podpiać auto pod komputer i zmienić numery wtrysków na te co są obecnie włożone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromoslaw_1

czyli co jak kupiłem inny wtrysk o innym numerze to nawet jak on jest dobry a nie przeprogramowany to dalej nie będzie działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...

tak samo jak zamienisz wtryski miejscami...

 

a probowales jakimis srodkami do czyszczenia wtryskow, dolewanymi do baku?

myslales o czyszczeniu ultradzwiekami? czasem pomaga... choc wiele osob zle sie o tym wyraza...

 

hint. wszystko zalezy co jest z wtryskiwaczem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromoslaw_1

ok dzięki za info bo nie wiedziałem tego że to należy przeprogramowywać. A jeszcze jedno a który wtrysk to jest ten sterujący i jak to rozpoznać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromoslaw_1

ok mniejsza o to czyli teraz jak mam wymieniony ten wtrysk to tylko jechać na komputer żeby go zaprogramował z tego co był na ten co teraz jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności