Skocz do zawartości

Jakie opony na lato 2011 Zafira A


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wszelkie dyskusje nt wyboru opon ew. felg (w tym kompletow) na sezon letni 2011 do Zafiry A prosze toczyc w tym poscie. Wszystkie inne posty beda usuwane!!

Owocnej dyskusji!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,ja w poprzednim roku kupiłem Goodyear EXCELLENCE 195/65R15 i jestem bardzo zadowolony są przede wszystkim bardzo ciche jak dla mnie, wzmacniane są po bokach i dobrze się trzymają w zakrętach.Mam nadzieję że komuś pomogłem.Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Grzegorz Słowik

Ja mam Pirelli Cinturato P6 195/65/15. Spełniają swoją funkcję, są trwałe i fajnie wyglądają. Kupiłem je w ekstra cenie - od jakiegoś czasu mam system kupowania opon letnich z początkiem zimy a zimowych początkiem lata, dzięki czemu można oszczędzić pokaźną sumkę;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Muszę kupić opony letnie do Zafiry A.

Planuję kupić nowe.

 

Parametry:

Rozmiar opony: 205/55 R16

Indeks prędkości: V = max 240 km/h

 

Jakie opony polecacie?

 

Czy Pirelli P7 205/55 R16 91 V MO będą dobre na polskie warunki ??

http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-p7-205-55-r16-91-v-mo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Poleciłem bratu opony Achilles 195x65x15 , wcześniej sam kupiłem je do Fronterki . Za nie duże pieniądze można mieć niezłe oponki : SMILE : .

Edytowane przez bad
usunięty link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, Achilles to jedne z tańszych opon - i w wielu stacjonarnych i intenretowych sklepach pojawiają się często w promocji. Ostatnio gdy zamawiałem letnie opony z Motointegraotr długo się nad nimi zastanawiałem, bo mieli je tam akurat w bardzo dobrej cenie. A i człowiek i oszczędzić można na kosztach transportu - oni mają rozbudowaną sieć warsztatów partnerskich można odebrać zamówione opony, a i zamontować mogą jak jest taka potrzeba, chociaż za tą ostatnią usługe trzeba juz zapłacić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności