Skocz do zawartości

astra-przekladka z 1.7d na silnik kadeta 1.6d


Gość mario246

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mario246

wita.mój silnik 1.7 diesel nie stety juz zakonczył zywot.kolega ma na sprzedaz silnik od kadeta 1.6d.wiem ze silnik jest dobry,ale czy bedzie pasowal.chodzi mi głównie o skrzynie,czy trzeba cos zmieniac??? prosze o odpowiedz te osoby,które są w temacie.astra z 92 roku,silnik zwykly 1.7d.dziekuje i Pozdrawiam.mario

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario246
:wink: bo mówia ze tam wlasnie moze byc problem ze walek inny niby orxy skrzyni i kolo zamachowe jest wieksze ,czy mniejsze.i nie wiem czy brac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario246
:beer: i jest lipa.wyszlo ze nie pasuje.przy skrzyni jest inny walek,wiec mój mechanior zmienił docisk i tarcze z mojego starego silnika.po zlozeniu stwierdził ze cos strasznie ociera.jakies propozycje??? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek22

sprzedaj to auto i silnik, i kup inny na chodzie :beer: taki jak ja mam i Ty 1.7d to mozna kupic od 1500zł;) no chyba ze ja Ci moge mojego sprzedac:P miech temu miałem robiony remont silnika, może i ty też zrob i to pomoże ;) a nie bawisz sie w przekładanie silnika, a za miecha tez Ci sie popsuje. Na forum jest gosć o nicku szimi87 czy jakos tak i on ma silnik 1.7d oplowski w częściach, sam od niego kupowałemjedną część. Może i Tobie coś opchnie po taniochu. Ja kupiłęm wałek rozrzadu za 50 zł w stanie 9 na 10, a w sklepie 270zł:beer:

 

Ps: moj oddam Ci za 4500;p ( do wymiany prawy amortyzator);) tylko;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj to auto i silnik, i kup inny na chodzie :beer: taki jak ja mam i Ty 1.7d to mozna kupic od 1500zł;) no chyba ze ja Ci moge mojego sprzedac:P miech temu miałem robiony remont silnika, może i ty też zrob i to pomoże ;) a nie bawisz sie w przekładanie silnika, a za miecha tez Ci sie popsuje. Na forum jest gosć o nicku szimi87 czy jakos tak i on ma silnik 1.7d oplowski w częściach, sam od niego kupowałemjedną część. Może i Tobie coś opchnie po taniochu. Ja kupiłęm wałek rozrzadu za 50 zł w stanie 9 na 10, a w sklepie 270zł:beer:

 

Ps: moj oddam Ci za 4500;p ( do wymiany prawy amortyzator);) tylko;p

kolego za 4500 zl to mozna z tego rocznika i z tym silnikiem 2 asry kupic, ich maksymalna cena chocby po 10 remontach to srednio 2-3 tys. zl, ja swoja za 3500zl probowalem sprzedac, to sie 2 osoby przez miesiac zainteresowaly

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario246
:drunk: kolega dobrze mówi.ceny tych aut są niskie i dla tego wole zrobic swoje,bo wiem ze jest wrecz w bdb stanie.zero rdzy idt.a tak sprzedam za grosze bez silnika,to sie wogóle nie oplaca.bo co kupie nie wiem,a to auto juz znam i duzo rzeczy mam powymieniane.szymi moze i dobzre myslal ze pasuje od kadeta do astry,lecz do astry max ze wrzesnia,bo juz w pazdzierniku,byla montowana inna skrzynia.no a ja mam z pażdziernika i jest problem.mysle o kupieniu jeszcze od kolegi skrzyni i bedzie hulac.silnik 400zl.skrzynia 150zl i za 550zl auto powinno hulac :drunk: .pozdrawiam.mario

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870

wychodzi na to ,że masz drugi typ F13 , bo chyba tylko one wychodziły na duży i mały zamach , przepraszam za wprowadzenie w błąd :drunk: kierowałem się tym,że 1.7D to duży blok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności