Skocz do zawartości

Cofanie liczników pod lupą


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bez adwokata to jak bez ręki. Nie wiesz jak mówić

 

Po prostu sąd Cię lekceważy ( ma w d***ie) , takie są realia. Dopiero jak sprawa oprze się o Strasburg , to okazuje się , że sędzia to idiota

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc takie sprawy dla większości osób kupujących auta z cofniętym licznikiem są nieopłacalne, bo zazwyczaj są to już auta, które mają swoje lata. Prawo jest jakie jest. W sądzie można wygrać ale to kosztuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a jakby tak nagrać wypowiedzi sprzedającego podczas oglądania auta -niby że robiliśmy zdjęcia oglądanego samochodu, a nam się "przez przypadek" włączy nagrywanie video- to potem sprzedający nie mógłby się zapierać w sądzie, że informował o cofnięciu. Mając dowód, że cofnął i jego wypowiedzi że nie cofał może nie wyglądałoby to tak tragicznie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nam się "przez przypadek" włączy nagrywanie video- to potem sprzedający nie mógłby się zapierać w sądzie

Chyba nie wiesz ja działa instytucja sądu... Dowody zdobyte na drodze przestępstwa nie są brane pod uwagę - nagrywanie bez zgody nagrywanego jest karalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy proceder cofania byłby mniejszy gdyby polski naród podczas oględzin samochodu przed zakupem większa wage przywiązywał do stanu technicznego niż do braku dwójki na początku licznika przebiegu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno , ale ciekawe , że niemcy się za to nie biorą , a u nich zgodność ze stanem faktycznym jest wymagana prawem.

Edytowane przez Gość
zbędny cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrywanie bez zgody nagrywanego jest karalne

No tak, racja. To już lepiej mieć świadka/ów.

ale ciekawe , że niemcy się za to nie biorą

może nie wykaże się patriotyzmem (zresztą o patriotyzm w takim kraju trudno) ale daleko nam do Niemców. Tutaj każdy "zarobek" wart jest oszustwa ...baa nie tylko oszustwa, czasami ofiar w ludziach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No tak, racja. To już lepiej mieć świadka/ów. może nie wykaże się patriotyzmem (zresztą o patriotyzm w takim kraju trudno) ale daleko nam do Niemców. Tutaj każdy "zarobek" wart jest oszustwa ...baa nie tylko oszustwa, czasami ofiar w ludziach...

Czy daleko nam do Niemców ? Mam dokumenty Niemieckiej firmy Opel Serwisują przy przebiegu 30.000 km sprzedają za kilka miesięcy przebieg 15.000 km.Co do adwokata w naszym Sądzie koszt sprawy kilka tysięcy koszt mojego adwokata kilka tysięcy w razie przegranej koszt jego adwokata kilka tysięcy Myślałem że moja sprawa jest ewidentnie wygrana zastrzegłem w umowie że w razie stwierdzenia manipulacji związanej z licznikiem umowa zostaje rozwiązana.Przegrałem.Kilka tysięcy w plecy.Wyleczyłem sie ze sprawiedliwości w Sądzie.Jego obrona - powiedział że uprzedzał mnie że przebieg jest wzięty z sufitu.Miał adwokata ja nie Sąd mu uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności