Skocz do zawartości

kody błedów astra g


Gość and9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kisiel_krzychu

witam

 

mam problem bo kolo 3 tys. obrotow zapala sie check engine..... jak zgasze samochod check ginie. nie dziala mi licznik ( nie wiem czemu - ABS dziala, kontrolka ABSu sie nie pali, ). samochod sprawdzalem programem boscha, w ABSie nie ma bledow..... a w sterowaniu silnika wyskoczylo p0500 - czujnik predkosci jazdu - sygnal niezrozumialy........ ( ten blad sam sie kasuje po wylaczeniu silnika.

 

 

co to moze byc i o co chodzi.... skoro czujnik w kole wydaje sie byc ok to gdzie moze lezec przyczyna?

 

 

pozdrawiam

wesolych:)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności