Skocz do zawartości

Praktyki studenckie


Gość GmsMetallica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GmsMetallica

Siemka, na wstępie pragnę zaznaczyć że nie jest to żart, i jest mi troszkę głupio bo nie mam nikogo w rejonach które wymieniłem poniżej. Ponadto nie chodzi mi jakikolwiek wyzysk. Krótki wstęp o co kaman.

 

W tegoroczne wakacje muszę odbyć min. miesięczne praktyki w zakładzie związanym z moim kierunkiem (Technologia Żywności i Żywienie Człowieka), a więc spożywka. Z racji tego że jestem po Technikum Spożywczym to wszystkie zakłady produkcji w samej Bydgoszczy (ciekawe) mam obcykane i mam ich po dziurki w nosie. Bardzo interesuje się produkcją żywności a szczególnie napojami alkoholowymi.

Browar w okolicy Bydgoszczy(bo innego zakładu prod. % nie znam) - Krajan stoi, i nie wiadomo czy się podniesie (informacja z dziś, mam tel i co tydzień będę się dowiadywać na czym stoję) no ale nie chce mieć tak że dostane praktyki z uczelni (bo browar padnie) do których to ja będę musiał się dostosować i możliwe że trafie na zakład który już miałem (a tego szczególnie chce uniknąć - chęć rozwijania się ). Przeglądając internet to Polska ma kilkanaście browarów, lecz daleko ode mnie i nie mam jak sensownie dojechać w możliwie niskim kosztem, a rowerem ciut za daleko.

Po tym całym wywodzie pytanie-prośba, czy jest możliwość załatwienia jakiegoś miejsca pobytu na czas 1-3 miesięcy do 25 km (tyle jestem w stanie dojechać rowerkiem)

w okolicy:

 

Browar Bosman Szczecin

Browar Kasztelan Sierpc

Browar Okocim Brzesko

Bracki Browar Zamkowy Cieszyn

Browar Elbląg Elbląg

Browar Leżajsk Stare Miasto

Browar Warka Warka

Browar Żywiec Żywiec

Browar Dojlidy Białystok

Lech Browary Wielkopolski Poznań

Browar Jędrzejów Jędrzejów

Browar Koszalin Koszalin

Browar Amber Bielkówko

Browar Ciechan Ciechanów

Browar Czarnków Czarnków

Browar Nr 1 Łódź

 

Oczywiście lista jest długa, ale nie jest powiedziane że wszystkie zakłady będą przyjmować na praktyki. Czekam na odp z biegiem, czasu zakłady "nieaktywne" będą usuwane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci nie pomoze, ale kiedys zaslyszane w autobusie od studentow technologi zywienia - praktyki w Zywcu najlepsze, bo zawsze bylo piwo i chleb ze smalcem... browar krakowski sie nie umywal...

ale czy to wciaz aktualne to nie wiem...

pytanie - czemu szukasz browarow krajowych? wez sie i zalatw zagraniczne... mowie powaznie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

kicaj, szczegółów nie znam, czekamy na zebranie gdzie będą one podane i jak sprawa z dotacją u zagranicznych producentów. Na chwilę obecną orientuję się gdzie jest możliwość załatwienia jakiegoś "lokum". Szczerze to ŧeż wolałbym wyjechać bo lepsze praktyki i większa opcja że będą one płatne + lokum ale nie patrzyłem na to jeszcze, a poza tym nie wiem gdzie najlepiej uderzyć :wstyd:

 

Grzecho z całym szacunkiem, ale nie widzę takiej opcji pojechać do powiedzmy Żywca rowerem, wole mailować i telefonować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

a to bez różnicy czy browar czy gorzelnia, szprecham po ang, i mam świadomość że w Niemczech może być problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ale za to pomysl ile gorzelni wisky w szkocji, irlandii znajdziesz ;)

ale jak wolisz de to zawsze mozesz do nich napisac po angielsku, tam tez co niektorzy gadaja po angielsku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności