Skocz do zawartości

Pompa?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, mam problem. Otóż moja Astra G 1.7 TD(68KM) '98 183tyś km, nie jedzie szybciej niż 120 km/h. No może by doszła do 130, ale trwało by to dodatkowo chyba z 20sekund. Wiadomo, że samochód nie mocny, ale ze 150-160 km/h powinien pójsc...No więc myślałem, że może filtr paliwa, więc go wymieniłem, ale niewiele dało. Pojechałem do mechanika, okazało się, że mam trochę wydech zapchany, więc wciskając gaz do 5 tyś obrotów na biegu jałowym, trochę go przetkało. Mechanik jak to powiedział nie specjalizujący sie akurat w tym problemie, że wg niego to rozregulowana pompa wtryskowa, lub coś z wtrsykiwaczami. Polecił znajomy serwis w Opolu. Znalazłem go na necie: Rot service. Są chyba nawet autoryzowanymi serwisantami pomp firmy bosh(szczerze nie wiem jakiej firmy jest moja pompa). Co sądzicie o tym? Ile to może kosztować? Szukałem troszkę po forach...ludzie problemy z pompami rozwiązywali od ponad 100 zł...ale w autoryzowanych o wiele drożej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekiewa

no i niestety bo diesla nie da sie tak na sluch w maluchu potrzebny odpowiedni sprzet diagnostyczny i regulacyjny w domowych warunkach nie dasz rady a wiec placz i plac a tak to kasterka powinna sie bujac kole 170km/h :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tomekiewa, lekka przesada....170 kmh 68 konmi?? jak DTI w 2.0 leci prawie 200 a Di 2.0 równo 180 kmh ale rozpędzenie jej do tej prędkości trwa długoooooo.

 

piotreczeczek, a sa jakieś błędy na kompie? jakieś check czy coś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety max prędkość książkowo dla Astry G i tego silnika to 158/163 odpowidnio dla kombi/sedan. Sam myslałem na początku ,że coś nie tak jest z silnikiem u mnie i zacząłem szukać informacji na temat prędkości max - nie chwali się przy tym silniku nikt ile leciał :wesoly: .Osobiście na max jeszcze nie leciałem ,bo żeby toto rozbujać to niezłej długości pas startowy jest potrzebny :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co powiecie o astrze f 1.7 td kombiacz... 95 rocznik... na ile mogę go wyży łować... bo nawet nigdy nie próbowałem... bywało, ze jechałem 130 - 140 km/h i nic poza tym///

 

Pozdro

 

:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A widzisz Ty masz silniczek Isuzu... :wesoly:

 

To prawda, mój silniczek (oplowski) trza trochę bujnąć... :roll:

 

Powiedz, jak Ci pali... nie masz z tym kłopotów, bo ja muszę tak ze 3-4 sekundy pochytłać...

 

Co to moze być???

 

Pozdro

 

8)

 

[ Dodano: Sro Sie 08, 2007 21:40 ]

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... i ile Ci pali???

 

8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekiewa

tomekiewa, lekka przesada....170 kmh 68 konmi?? jak DTI w 2.0 leci prawie 200 a Di 2.0 równo 180 kmh ale rozpędzenie jej do tej prędkości trwa długoooooo.

 

jak bym nie jechal po naszej autostradzie z ta predkoscia przez pewien czas to bym bzdor nie pisal a to juz 2 moj diesel 1,7 i poprzedni tez plecial 170 fakt ze rozpedzenie sie do tej predkosci troche mu zajmuje ale daje rade :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności