Skocz do zawartości

ocena na dyplomie


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o motoryzacji wiem tyle co ze swoich doświadczeń.

a ja glownie teoretycznie - tyle co wyczytalem, bo ze swoim autem, odpukac, tylko tankowanie i przeglady narazie...

Jak mi auto nawali to sam kombinuje

ja niestety nie mam gdzie ani kiedy ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To i tak wielki plus, czasem sama wiedza teoretyczna się przydaje. Zafiry są fajne, szkoda że nie ma tylko tylnich drzwi przesuwnych (to brałem pod uwagę przy zakupie Sintry). Lubię i potrzebuję vana a miałem kiedyś Opla Rekorda (bardzo udany model opla) więc szukałem vana w oplu; Vivaro to już autobus a Zafira zbyt mała jak dla mnie, tak padło na Sintrę. Mam jeszcze Megankę to mogę sobie pozwolić na czas na naprawy „po godzinach”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wielka szkoda, ale drzwi odsuwane tez maja wady ;)

ja specjalnie ogladalem sie za zafira, bo mniejsza od poprzedniego auta a rownie pakowna...

w tej klasie jedynie mazda 5 miala odsuwane tylne drzwi, ale silniki i wnetrze - porazka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu. Mi też Mazda nie podchodzi. Zwłaszcza bryła.

Wszystko ma wady to i drzwi przesuwne też :) Akurat takiego auta potrzebowałem i w automacie. Ponad 200KM w 3.0 V6 też mi się podoba. Przy wyprzedzaniu mały guzik „S” (sport) i jazda :) Silnik może do oszczędnych nie należy ale musi palić. W trasie tak 600km to wychodzi mi 12l/100km. Może kupiłbym diesla ale Sintra nie miała diesla w automacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne kryteria ale i tak padło na tą samą markę (Opel) :) Co do automatów to mój pierwszy i chyba dobra konstrukcja bo ani mi nie nawala ani nie ma problemów przy jeździe. Kolega w tym samym czasie kupił Volkswagena Passata z 2004r. diesel w automacie i już dwa razy robił skrzynię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co pozniej doczytalem to automaty u opla nie sa moze nowinka techniczna, ale przynajmniej nie sprawiaja klopotow...

co innego DSG ;) kiedys taksiarz skarzyl mi sie cala podroz na lotnisko, ze kupil nowego VW i w przeciagu roku wiecej czasu spedzil w warsztacie niz w pracy... ale skrzynia chodzila pieknie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na tą skrzynię. Przy normalnej jeździe nic nie czuć zmiany biegów. Na „Sport” to już się odczuwa. Ale jeszcze mnie nie zawiodła. Np. przy wyprzedzaniu kiedy trzeba to zrobi redukcję i auto idzie jak trzeba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już coraz więcej ludzi się przekonuje do automatów :)

Moje kolejne auto też musi być w automacie. Ale żeby nie zapomnieć mam Megane w manualu jeszcze :) Co prawda silnik 1.4 ale da się jeździć, a sprzedać szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności