Skocz do zawartości

15" Felgi Corsa B?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

że jest to '93 na 8V

1.2, 1,4?

Troszke szerokie te opony 185 jak na takie silniki, zwłaszcza jeśli jest to 1.2 8V.

 

 

 

to jest 1.4l - chodzi mi o to, żeby nie były to gumy zbyt baloniaste, ani zbyt duży kapeć, by nie obciąż zbytnio auto - owszem ma fajnie wyglądać, lepiej niż stantard, ale nie bez przesady w stylu 195/50/16 - szukam czegoś fajnego a zarazem optymalnego dla jazdy - bo lubię również ścignąć (ścignąć korsiną kogolwiek to kwestia względna oczywiście:P)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam! posiadam 14" felgi na mojej Corsie takie jak :

http://allegro.pl/item618251224_alufelgi_14_oryg_opel_4x100.html

 

ale chciałbym założyć 15" takie jak te:

http://moto.allegro.pl/item618624222_alu_felgi_opel_astra_ii_corsa_c_vectra_4x100x56_6.html

 

felgi wyglądają prawie identycznie mają to samo ET czyli ET49 jedynie co to są szersze o pół cala i większe o cal. czy ktoś z tutejszych zmotoryzowanych ma moze felgi OPLA z ET 49 na swojej Corsie i czy może mi powiedzieć czy na oponach 195/55/15 będzie gdzieś opona ocierać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

mafcin,

1. odwiedź dział witamy

2. Jaką masz Corsę to mamy strzelać?

3. Jaki masz silnik?

To, że felga ma to samo ET, jeśli ma inną szerokość(a ma w twoim wypadku) nic nie znaczy.

Jak poczytasz ten temat dokładnie od początku, to sam znajdziesz odpowiedź na pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mafcin,

1. odwiedź dział witamy

2. Jaką masz Corsę to mamy strzelać?

3. Jaki masz silnik?

To, że felga ma to samo ET, jeśli ma inną szerokość(a ma w twoim wypadku) nic nie znaczy.

Panie Wojtku, według mnie forum jest od tego aby rozwijać tematy, zadawać pytania i odpowiadać na nie, Niestety od Pana nie uzyskałem żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi ale dziękuje za chęci, a zarazem odpowiem również na pana pytania:

 

1. Więc witam Was wszystkich uprzejmie tutaj :wesoly:

2. W info mojego profilu ja widze, że mam napisane Corsa B

3. W info mojego profilu też jest napisane jaki silnik: 1.2 16v

 

Wracając do pytania mojego wcześniejszego:

Witam! posiadam 14" felgi na mojej Corsie takie jak :

http://allegro.pl/item618...opel_4x100.html

 

ale chciałbym założyć 15" takie jak te:

http://moto.allegro.pl/it...4x100x56_6.html

 

felgi wyglądają prawie identycznie mają to samo ET czyli ET49 jedynie co to są szersze o pół cala i większe o cal. czy ktoś z tutejszych zmotoryzowanych ma moze felgi OPLA 15"z ET 49 na swojej Corsie B i czy może mi powiedzieć czy na oponach 195/55/15 będzie gdzieś opona ocierać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

2. W info mojego profilu ja widze, że mam napisane Corsa B

3. W info mojego profilu też jest napisane jaki silnik: 1.2 16v

 

Jak pisałem odpowiedź na twojego posta na pewno jeszcze nie było tam tych danych.

Według mnie 6-cali i ET49 przy 15-tkach mają prawo ocierać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

Według mnie 6-cali i ET49 przy 15-tkach mają prawo ocierać

a ja mysle ze nie powinno obcierać przy takim et, choć opona 195/55r15 kompletnie nie nadaje sie corsy B, jest za wieeeelka, zreszta twoj silnik to szybko odczuje.

btw. kolego mafcin, wez sobie przeczytaj te 8 stron tematu i wszystkiego sie dowiesz,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuje Wam wszystkim za próbę odpowiedzi na moje pytanie:)

Aczkolwiek to chciałbym tylko się dowiedzieć czy ktoś z Was zmotoryzowancych ma felgi 15 calowe z ET49 na swojej Corsie z oponami o rozmiarze 195/55/15 i czy one gdzieś ocierają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności