Skocz do zawartości

problem na PB i nie tylko


Gość pierekh

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich otoz mam taki problem z astraF 8V 1.6 PB LPG na zimnym silniku naPB dodaje gazu silnik wchodzi na obroty ale po puszczaniu sprzegła silnik tak jakby nie miał siły ciagnac musze trzymac wysokie obroty i pomału puszczac sprzegło wtedy jakos pojedzie na LPG jest ok z tym ze cos mi sie wydaje ze w czasie jazdy jest jakis słaby tzn jechac jedzie ale dla mnie to za wolno sie zbiera wiem nie jest to porsche ale wiadomo o co chodzi na luzie silnik pracuje ok wymieniłem swiece kable sonde lambda zatkany EGR czy mam sie juz zastanawiac nad cewka? z gory dZieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności