Skocz do zawartości

gniazdo zapalniczki w bagażniku nie działa -astra h kombi


Gość paczeknml

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie znalazłem podobnego tematu na forum oprócz tego:

 

http://forum.opel24.com/topic/34015-Montaz-gniazda-zapalniczki-w-bagazniku-Astra-H/

 

moim problemem jest brak zasilania w gnieździe w bagażniku, nie wiem czy można to jakoś sprawdzić np. sprawdzając bezpieczniki w samochodzie (który dokładnie) i gdzie je w ogóle mogę znaleźć hehe bo jestem lakiem, nie chce zbytnio brać się za rozbieranie bagażnika by szukać tam przyczyny (z obawy przed tym by nie popsuć jakiś zatrzasków itp.) może właśnie problem jest jakiś banalny i szukam w pierwszej kolejności takiego właśnie rozwiązania.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do tylnej skrzynki w przedziale bagażnika bezpiecznik nr-30. 15 amper

 

 

dziękuję bardzo. Pomogło, dobrze że to taki banał hehe i obeszło się bez szukania np przerwanego kabla.

 

Co mnie zdziwiło to że w tej skrzynce w ogóle było bardzo mało powtykanych bezpieczników - aż rodzi się pytanie czy to tak ma być, które są ważne a które nie, (zakładam że niektóre nie są potrzebne ze względu na typ i rodzaj wyposażenia samochodu, ale jestem ciekaw, co z tym fantem....

Jeśli ktoś się orientuję proszę o pomoc...

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
W dniu 11.10.2011 o 18:25, paczeknml napisał:

Witam serdecznie, nie znalazłem podobnego tematu na forum oprócz tego:

 

http://forum.opel24.com/topic/34015-Montaz-gniazda-zapalniczki-w-bagazniku-Astra-H/

 

moim problemem jest brak zasilania w gnieździe w bagażniku, nie wiem czy można to jakoś sprawdzić np. sprawdzając bezpieczniki w samochodzie (który dokładnie) i gdzie je w ogóle mogę znaleźć hehe bo jestem lakiem, nie chce zbytnio brać się za rozbieranie bagażnika by szukać tam przyczyny (z obawy przed tym by nie popsuć jakiś zatrzasków itp.) może właśnie problem jest jakiś banalny i szukam w pierwszej kolejności takiego właśnie rozwiązania.

 

Pozdrawiam

 

Witam

 

Czy mógłbyś zrobić zdjęcie gniazda pod tapicerką/wykładziną? Chce zamontować gniazdo u siebie i chcę to zrobić jak oryginał. Wiadomo że trzeba zrobić symetryczną dziurę, ale pytanie czy jest tam od spodu jakieś wzmocnienie, czy gniazdo jest tylko wciśnięte w tapicerkę/wykładzinę? Jeśli tak to wydaje się to mało stabilne, ale może tak producent sobie zaprojektował.

 

Szukając w necie jedyne co znalazłem to dwa zdjęcia:

zubehoersteckdose-astra-h-caravan-242237

img-5597-4848293465996800264.JPG

Edytowane przez djgrzel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności