Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość morgen2903

witam cie kolego wlasnie tak sie musialo stac bo tam zagladalem i go tam niema sa tylko jakies kable zolty i brazowy probowalem pod nie podlaczyc i nic nie dziala czy na kablach z termometra jest jakies napiecie bo nanich nic niema.#

 

chcialem jeszcze spytac bo cos tak slyszalem w sprawie odczytu bledow w aucie po nacisneciu pedalow chodzi o jakies kody jesli cos wiesz na ten temet to prosze napisz cos otym.

Niewiem czy da sie cos takiego zrobic w autciebe bez kompa pokladowego

Edytowane przez morgen2903

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie nie wiem od czego jest zolty z brazowym,maja taka sama wtyczke jak od czujnika temp.jak pisalem wczesniej szukaj pomaranczowego z czerwonym,powinni wychodzic razem z tymi ktore znalazles,wyjmij lampe to napewno znajdziesz.co do odczytu bledow to nieda sie kolego nic wskurac pedalami czy mostkowaniem pinow zlacza diag,jedynie inspekcje mozna skasowac.polecam interfejs op-com,ja zaplacilem 20£ i kilka razy sie juz zwrocil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość morgen2903

wlasnie nie wiem od czego jest zolty z brazowym,maja taka sama wtyczke jak od czujnika temp.jak pisalem wczesniej szukaj pomaranczowego z czerwonym,powinni wychodzic razem z tymi ktore znalazles,wyjmij lampe to napewno znajdziesz.co do odczytu bledow to nieda sie kolego nic wskurac pedalami czy mostkowaniem pinow zlacza diag,jedynie inspekcje mozna skasowac.polecam interfejs op-com,ja zaplacilem 20£ i kilka razy sie juz zwrocil

 

 

 

witam kolego chcialem spytac wsprawie tego interfejsu znalazlem taki na alegro chcialem sie poradzic czy taki jest dobry czy nie jesli masz namiar na jakis inny leprzy to podaj namiar lub napisz nazwe lub model to poszukam . ja taki znalazlem ; http://moto.allegro.pl/interfejs-elm-327-pl-euroscan-2010-usb-kl-can-i2033798963.html lub ten.http://moto.allegro.pl/interfejs-opel-insignia-meriva-antara-vivaro-movan-i2055196207.html

Edytowane przez morgen2903

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam elma i niestety nie widzi vivaro 2003 ani astry 2001,ja kupilem interface od sprzedawcy ktory sprzedal tego setki sztuk i moge ci polecic bo wysyla na caly swiat http://www.ebay.pl/itm/OP-COM-VAUXHALL-OPEL-V-CAN-BUS-OBD2-DIAGNOSTIC-OPCOM-FAULT-CODE-READER-SCANNER-/270826355296?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item3f0e823a60

urzadzenie stworzone dla opelkow i wbrew temu co niektozi mowia interface laczy sie z autami z can

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość morgen2903

podejdzie kolego,tylko laptop do tego,u mnie na 7 i xp chodzi ladnie

 

 

 

kolego chcialem jeszcze zapytac czy to urządzenie interfejs ktore podajesz jest w jezyku polskim .

 

A jesli chodzi o tego elma to czemu pisza ze jest do wszystkich aut a wcale tak nie jest .

 

czy tego elma podpisałeś juz przypadkiem do audi a 6 98rok bo mam tez takie auto i moze bym kupil dwa i czy wogole jest mozliwe kupic jeden interfejs pasujacy do opla vivaro i audi a6 czy trzeba kupic konkretnie do danej marki samochodu.

Edytowane przez morgen2903

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy tego elma podpinales jusz przypadkiem do audi a 6 98rok bo mam tez takie auto i moze bym kupil dwa i czy wogole jest mozliwe kupic jeden interfejs pasujacy do opla vivaro i audi a6 czy czeba kupic konkretnie do danej marki samochodu.

 

z linka ktory wstawilem jest najprawdopodobniej angielska wersja ale ja se sciagnelem spolszczenie,uniwersalnym interfacem jest teoretycznie elm ale w praktyce jednym dziala innym nie.pod elma jest napisany vauxcheck ktory jest dedykowany dla opli ale u mnie nie komunikuje sie z autem.jesli chcesz podpiac sie do a6 to najlepszym tanim rozwiazaniem bedzie wag com,ale lepiej zapytaj na forum audi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolego morgen2903 naprawiles ten czujnik?dzis zabieram sie za wyjecie skrzyni a ze musze pod chmurka to caly przod do zdjecia i moge ci foty porobic skad dokladnie te kable leca do czujnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności