Skocz do zawartości

Wymiana lasera CD w CD70 Navi / CD30MP3


Gość radmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli masz któreś radio z tematu to będzie dobry.

Moje radio to CD70 NAVI ale czy to nie jest ten sam laser co fabryczny ? te oznaczenie SF-C20 to jest oznaczenie tego juz dobrego lasera ? bede wtedy mogl spokojnie wszystkie mp3 i audio sluchac zamiast czytac komunikat INVALID CD ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony może być laser lub napęd. Laser to SF-C20.

ogólnie moj laser czyta wszystkie plyty oryuginalne ale nagrywanych juz nie koniecznie, z MP3 nie ma problemu po nagraniu na odpowiedniej plycie i odpowiednia predkoscia, zalezy mi jednak na tym aby nagrana plyta odtwarzana byla bezproblemowo i mam nadzieje ze ten laser SF-C20 bedzie lepszy od tego co siedzi w moim napedzie fabrycznym ( nie wiem jaki jest fabryczny laser)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam Radio Blaunpunkt CD30-MP3 i chciałbym w nim wymienić laser, bo stary już ma problemy z odczytywaniem wielu płyt. Próbowałem go przeczyścić, ale nic to nie zmieniło. Niestety u moim przypadku nie ma naklejki oznaczenia jaki laser posiadam. Aczkolwiek na taśmie idącej do układu lasera jest nadruk "A478520C 9190 C29" Podajecie tutaj, że będzie pasował SF-C20. Niestety mój nie posiada rozłączanej taśmy. Zatem musi to być inny model.

post-1224-0-95937500-1420196788_thumb.jpg

post-1224-0-71047800-1420196895_thumb.jpg

post-1224-0-02942300-1420196904_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Zapytaj tam gdzie ja kupowałem bo koleś jest bardzo rzeczowy i godny polecenia więc może coś Ci dobierze.
Sądzę jednak że jeżeli cała reszta płyty głównej jest taka sama i taśma a konkretnie koniec taśmy który podłącza się do płyty, to nowy laser będzie pasował.
Dodaj też zdjęcie płyty czołowej radia i odpisz co ten koleś Ci odpowiedział w Twojej kwestii.

http://tomelektron.pl/SF-C20-MECH-CAR/5709/produkt.aspx

Edytowane przez bad
poprawiłem link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności