Skocz do zawartości

gdzie kupić części?


Gość zbyster

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie najlepiej kupować części?W jakim sklepie?najlepiej internetowym?gdzie jest najtaniej? Chodzi mi aktualnie o klocki,szczęki hamucowe i ew.amortyzatory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej nie znaczy najlepiej

dwa najbardziej znane sklepy internetowe

to Stachowiak i Madry

allegro to kolejne rozwiazanie (tu jest niestety sporo ryzyka z zakupem)

pozniej np Inter cars

 

 

 

reszty sam na forum poszukaj

nie jestes pierwszy ktory o to pyta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś u Stachowiaka filtr powietrza, okazał się za mały o kilka milimetrów.

Fakt że był najtańszy z najtańszych.

Jak widać cena odzwierciedliła jakość w tym przypadku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja Ci mogę spokojnie polecić ten portal - części samochodowe. Sam szukalem części do mojego auta i znalazlem ich przypadkiem w sieci. Rzeczowo, fachowo, a do tego możesz sobie wybrać, gdzie chcesz odebrać części. Czegóż chciec więcej. :) Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość Lifeloc_pl

Generalnie rzecz biorąc im więcej pozytywnych opinii posiada dany sklep,tym lepiej. Wtedy można wnioskować że jest solidny i sprawdzony,co moim zdaniem jest bardzo ważne. Sam zamawiałem kilkakrotnie w różnych sklepach i póki co jeszcze się nie zawiodłem. Ceny są faktycznie niższe,a wybór szeroki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość betagoo

Kupowałem u Stachowiaka i powiem tak. Obsługa dobra, ale towar niskiej jakości.

Filtr powietrza okazał się za wąski o 5 mm i robi się dziura.

Filtr kabinowy małej gęstości i pojawił się kurz w kabinie. Wcześniej tego nie było.

Cena produktów była niska. Jednak moim zdaniem nie powinno mieć to wpływu np. na to czy filtr nie jest za mały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cena taka jakosc

Stachowiak oferuje rowniez oryginalne czesci

 

 

zreszta juz raz sie skarzyles w tym temacie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że czas wymiany różnych zużywalnych gadżetów w moim Oplu nadchodzi

wybrałem się na mały spacer do lokalnego ASO - spisałem ceny potrzebnych mi części,

zaopatrzony w wiedzę udałem się do lokalnego InterCarsu - proceder spisywania cen powtórzyłem;

wróciłem do dom, zasiadłem przed kompem, na Allegro znalazłem kilku dealerów Opla,

wyskrobałem maila identycznej treści do wszystkich - nawet odpowiedzi dostałem;

wybrałem tego u którego komplet szukanych części wyszedł najtaniej :)

w stosunku do lokalnego ASO ze 25% zaoszczędziłem,

wyszło nawet kilkanaście % taniej niż w InterCarsie

(chociaż w IC nie porównywałem do najtańszych zamienników, a raczej tych z wyższej części półek)

 

- czyli: szukać, pisać, dzwonić, pytać, czasu nie żałować, najtańszych gadżetów unikać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności