Skocz do zawartości

logowania radia cd30 mp3 jaki tani kabel? co w przypadku braku car pass'u


Gość mile_end

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj z auta ktoś skradł mi jednostkę CD30...

zamówiłem już kolejne radio CD30 MP3 jest ono wylogowane

http://allegro.pl/show_item.php?item=2005948866

czytam trochę o tych logowaniach i wylogowywaniach i nie jestem pewien

wsadzając to radio pozostaje mi je tylko zalogować?

czy muszę mieć wylogowany wyświetlacz, czy do wylogowania wyświetlacza potrzebne mi jest podłączone skradzione radio?

bo rozumiem, że radio z wyświetlaczem tworzą parę. Jestem trochę pogubiony w tym temacie. Prosił bym co o opisanie co mnie czeka.

 

Pyta 2 czy do zabaw z logowaniem, wylogowywaniem kable po 100 zł z allegro są wystarczające.

 

PS.

Pozdrawiam osobę z moim niewylogowanym radiem CD30

i dziękuję za piękną niespodziankę w wigilie, kiedy to policja nie pracuje w komplecie i czekałem ładnych parę godzin na spisanie raportu...

Edytowane przez mile_end

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sam sobie odpowiem:

po zamontowaniu radia co 10sekund jest gong i wyskakuje napis program radio

poza tym jest ok

usługa logowania radia w moim mieście to 150zł chyba trochę dużo?

jaki kabel z allegro będzie mi potrzebny do zalogowania radia samemu? który się sprawdzi?

co jeśli nie mam car pass'u jestem w stanie sam sobie go jakoś wydobyć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sądziłeś ale:

FAKT:

Do rozparowanego wyświetlacza nie da się przypisać nie rozparowanego radia.

Do rozparowanego radia nie da się przypisać nie rozparowanego wyświetrlacza.

najwidoczniej jest mitem

 

i nie ma tam wzmianki o tanich kablach z allegro

ani o tym jak uzyskać car pass

czytałem coś o wydobywaniu go z epromu

poszukuje instrukcji bo 150zł mogę mieć kabel i kiedyś jeszcze go użyć

 

Ople to czarna magia w moim mieście, zasoby internetowe też są ubogie

liczę na pomoc jakiejś rozgarniętej osoby

Edytowane przez mile_end

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość BANDIT1200

Witam Wszystkich!

Jestem tutaj nowy. Szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu i żeby nie mnożyć postanowiłem się podłączyć do tego.

Mam Corsę C z 2005 roku, która od nowości nie była wyposażona w radio. Chciałbym nabyć CD30 MP3 i stąd kilka pytań:

-posiadam car pass czy to wystarczy do zalogowania radia

 

-czy takie radio pasuje np od Merivy (bo od Astry III nie)

 

-czy dużo kombinacji jest z wylogowaniem radia (koszty u fachowca)- niewylogowane są sporo tańsze

 

-szukam radia w srebrnym kolorze czy szampański też występował w CC. Na zdjęciach na allegro nie zawsze wyraźnie to widać a ze sprzedającymi ciężko się dogadać

 

-czy jest możliwość zakupu radia bez konieczności logowania

 

-czy ktoś ma na sprzedaż takie radyjko?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź! :SMILE:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też Corsę z 2005 roku, która nie miała radia po sprowadzeniu z Włoch. Poprzedni właściciel w Polsce zamontował radio CD 30 w kolorze srebrnym ale nie wylogowane. Wada jest taka , że po około 10 sekundach od przekręcenia kluczyka pojawia się napis "DISPLAY SAFE" i nie widać nazwy stacji, częstotliwości ani ustawień. Jest tylko godzina i temperatura. Ponieważ nie pasuje mi do koloru deski(szampański) szukam innego radia w tym kolorze. Jeżeli jest wylogowane to wystarczy car pass i możesz zalogować do Corsy:

Edytowane przez arsstudio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BANDIT1200

arsstudio dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Wystarczy Car-Pass i gotowe a pewnie fachowcy by mnie ze 100PLN skroili :twisted: . Teraz pozostaje mi tylko znaleźć takie radyjko i gotowe! Szkoda, że twoje nie jest wylogowane bo chętnie bym kupił (nawet bez MP3).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alukard8465

CD30 jest to nowy typ radia w którym nie wpisuje się żadnego kodu.

Żeby zalogować radio do auta to po pierwsze musi być wylogowane i następnie trzeba użyć opcom lub tech2 żeby je zalogować do nowego auta.

ewentualnie można poszukać kompletu z wyświetlaczem i wtedy wystarczy podłączyć zestaw i wszystko działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności