Skocz do zawartości

logowania radia cd30 mp3 jaki tani kabel? co w przypadku braku car pass'u


Gość mile_end

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BANDIT1200

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Mam CC po lifcie i instalację pod radio CD30 (nie ISO).

Czy dużo zabawy jest z niewylogowanym radiem? Czy jest możliwość zamontowania takiego niewylogowanego radia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość alukard8465

Jeżeli radio jest niewylogowane to ktoś musi ci je wylogować chyba że samemu rozkręcisz radio i zaprogramujesz radio czystym flashem.

W krakowie wylogowanie radia kosztuje 50zl.

Jak nie masz gdzie tego zrobić to lepiej kup wylogowane, jak już pisałem do zalogowania w aucie potrzebujesz opcom/tech2 i pass code.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BANDIT1200

Dziękuję raz jeszcze za pomoc. Wiem jakie radio mogę montować i że musi być wylogowane. Po zakupie muszę się udać na kompa w celu logowania. Oszczędzi mi to na pewno mnóstwo nerwów i pieniędzy. Szkoda, że w Bielsku Białej nie ma fachowca od takich rzeczy (wylogowanie).Dzięki! :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dziękuję raz jeszcze za pomoc. Wiem jakie radio mogę montować i że musi być wylogowane. Po zakupie muszę się udać na kompa w celu logowania. Oszczędzi mi to na pewno mnóstwo nerwów i pieniędzy. Szkoda, że w Bielsku Białej nie ma fachowca od takich rzeczy (wylogowanie).Dzięki! :ok:

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to w najbliższych dniach będę miał orginalne i wylogowane radio CD30 Grundig w kolorze szampańskim - po wymianie - sprawne w 100%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arsstudio

Po dzisiejszym dniu jestem bogatszy w nowe doświadczenie i całkiem inne niż naczytałem na forach. Byłem dzisiaj u fachowca , który montował mi radio CD30 do Corsy C 2005 rok. Facet wymontował wyświetlacz i zabrał radio na 40 minut. Po czym wrócił do samochodu i wszystko wmontował. Obalam mity, że jest potrzebny Secure Code samochodu ,sam kiedyś tak myślałem. Trzeba po prostu sparować wyświetlacz z radiem. Jak fachowiec powiedział , dla niego nie ważne czy wylogowane czy nie. Cena ta sama . Trzeba po prostu oba urządzenia sparować. Niestety ta usługa kosztowała. Jak by co mam do sprzedania CD30 sprawne koloru srebrnego. W mojej Corsie siedzi teraz CD30 koloru szampańskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BANDIT1200

Po dzisiejszym dniu jestem bogatszy w nowe doświadczenie i całkiem inne niż naczytałem na forach. Byłem dzisiaj u fachowca , który montował mi radio CD30 do Corsy C 2005 rok. Facet wymontował wyświetlacz i zabrał radio na 40 minut. Po czym wrócił do samochodu i wszystko wmontował. Obalam mity, że jest potrzebny Secure Code samochodu ,sam kiedyś tak myślałem. Trzeba po prostu sparować wyświetlacz z radiem. Jak fachowiec powiedział , dla niego nie ważne czy wylogowane czy nie. Cena ta sama . Trzeba po prostu oba urządzenia sparować. Niestety ta usługa kosztowała. Jak by co mam do sprzedania CD30 sprawne koloru srebrnego. W mojej Corsie siedzi teraz CD30 koloru szampańskiego.

 

Poszukam w moim mieście takiego fachowca i jak znajdę to się odezwę w sprawie zakupu radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alukard8465

Secure Code jest potrzebny jak logujesz radio do wyświetlacza w swoim aucie, jak wyciągniesz zestaw i sparujesz w innym aucie kod twojego jest niepotrzebny(aczkolwiek przydatny bo bez niego nic nie zmienisz w komputerze auta).

Ludzi od wylogowania radia łatwo znaleść przynajmniej w krakowie jest ich wielu(koszt koło 50zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności