Skocz do zawartości

zamykanie z kluczyka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej odległości Wam działa pilot w kluczyku? bo u mnie jest to max 3-4 metry :wesoly: a wolałbym mieć możliwość zamykania lub otwierania auta z większej odległości.

Np. moj braciak ma Xsarę i spokojnie zamyka i otwiera auto z okna na 3 piętrze na dodatek ulica jest oddalona od bloku o jakieś 12 metrów.

 

Jeżeli chodzi o Astrę to i u mnie podobnie, natomiast jeżeli chodzi o zwiększenie zasięgu to dużych możliwości nie ma. Wewnątrz kluczyka mamy cały układ nadajnika i nie ma "prawdziwej" antenki, która mogłaby "wzmocnić" sygnał. Gdzieś czytałem że można przykładać klucz do ust żeby wzmocnić sygnał, ale ta teoria jakoś mnie nie przekonuje :?

 

W poprzednim samochodzie miałem założony alarm "silicon" który w nadajniku posiadał antenkę, którą można było wysuwać na wysokość około 15 cm i zasięg 30 m nie był niczym nadzwyczajnym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VALDEE, w mojej omedze zamykam/otwieram auto trzymając kluczyk+rękę w kieszeni z około 20 metrów :? /nie onanizując się kieszonkowo bo wbrew pozorom można tak, choć nie próbowałem jeszcze/

 

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2007 18:35 ]

huri_khan, Silicon, wiesz, to zupełnie inna jazda, nieporównywalnie lepsza od fabrycznych opli <96

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nazwy napisałem już powyżej a ceny w przybliżeniu to: Silicon CD ok.270zł ( ARS jest tańszy ale nie ma drugiego impulsu do ryglowania drzwi ) oraz QX 002 i QX005N chyba ok. 500-600zł .

Bardzo ładnie chodzi QX002 - wykorzystuje orginalny pilot Opla w ten sposób ,że pierszym nacisnięciem przycisku na pilocie zamyka sie tylko auto, a drugim przycisnięciem - uzbraja się alarm , rygluja sie drzwi i zamykają szyby.

QX niestety w chwili obecnej nie ma certyfikatu na znizki do AutoCasco a Silicon certyfikat taki posiada .

W cenach alarmów tak dokładnie nie siedzę ale latem gdzieś po tyle chodziły od dystrybutorów.

Witam!!!

A orientujesz się może czy by ten alarm Silicon CD podszedł mi do Vectry B przedlifta???

Chciałbym założyc jakiegoś "wyjca" bo często widzę ostatnio jak niektórzy kierowcy, zwłaszcza SUVów wyjeżdżając z parkingu obcierają po innych samochodach, a że często nic nie wyje to po prostu nic sobie z tego nie robią i odjeżdżają, a właściciel niech sobie lakieruje potem zderzak...

Nie mam elektrycznych szyb ale ryglowanie jest i działa u mnie. Z góry dzięki!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michael75

Witam, kupiłem sterownik zamka centralnego i po podłączeniu masy i zasilnia i przewodów zamykania i otwierania zamka nic sie nie dzieje oprócz cykania w sterowniku, czy coś jeszcze muszę podłączyc?

http://www.bowi.com.pl/_0m/sterowanie-zamka-centralnego-bx30-carprotect_5282t.html

tak wyglada ten sterownik i po spodem jest instrukacja. Wg instrukcji podłączyłem pomarańczowy przewód do kabla brązowo-czerwonego a żółty do kabla brązowo-białego. Proszę o pomoc bo wszystko w tej chwili mam rozgrzebane :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności