Skocz do zawartości

Szyby i głosniki tył zafira


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając wczoraj z wolnego czasu posprawdzałem połączenia kabli między przednimi drzwiami a słupkiem ( bo nie działa mi lewy tylny głosnik ). Wyciągłem wiązkę kabli i znalazłem że biały kabel jest przerwany ! Spiąłem go i co się okazało - głośnik jak nie działa tak nie działa. A do tego przy otwartych przednich drzwiach i bez kluczyka w stacyjce ( !! ) jest piszczenie ( jak po zgaszeniu silnika, otwarciu drzwi i nie wyciągnięciu kluczyka ! ) A po wyciągnięciu kluczyka radio się nie wyłącza - muszę przyciskiem wyłączyć ! Tak samo z włączaniem ! Rozłączyłem z powrotem ten biały kabel i wszystko wróciło do normy !

Ps. lewa szyba działa bez problemu, opuszcza sięi zamyka po naciśnieciu guzika ( choc dioda na przycisku w tylnich lewych drzwaic świeci się cały czas ( nawet jak auto jest zgaszone i i bez kluczyka w stacyjce dział opuszczanie tej szyby )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

miałem to samo już 2 razy.

zawsze dochodzi do przłamania sie kabli przy otwieraniu drzwi.

zabezpiecz to lepiej.

 

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 23:12 ]

mogly ci nie chodzić poniewarz mógł sie spalić bezpiecznik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo już 2 razy.

zawsze dochodzi do przłamania sie kabli przy otwieraniu drzwi.

zabezpiecz to lepiej.

 

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 23:12 ]

mogly ci nie chodzić poniewarz mógł sie spalić bezpiecznik

A wiesz może który to ewentualnie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie chciałem zapytać o taka sprawę związaną z brakiem działania głośnika wysokich tonów w przednich drzwiach auta.Nie wiem dokładnie jakie głośniki są w drzwiach przednich,w każdym razie mam tak ,że nie słyszę cykania wysokich tonów w prawych i lewych drzwiach przednich ale słyszę wyraźnie w drzwiach tylnych.

Nie wiem teraz czy mam coś z kablami czy też z głośnikiem a może nie ma w drzwiach przednich głośnika wysoko tonowego?

Napiszcie mi jak jest u Was - czy słychać z przodu wyraźne cykanie?

Będę wdzięczny jak ktoś poda jakiego koloru kabelki (te w gumie) nalezą do audio.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności