Skocz do zawartości

CD 30 MP3 problem


Gość popencjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość popencjusz

Nie dam Tobie go bo fizycznie może być problem. Ty go masz na swoim kompie. U mnie jest taka ścieżka dostępu: program files/op-com/langData/PL/ProgramingData/MSCAN_0x00000241.

Pojawiają mi się foldery radia z zawartością plików z końcówką AUDIO (indeks audio) i CODE (czyli wsadem do radia). Utwórz sobie w wyżej wymienionym MSCAN folder o nazwie 0x020F (Ty akurat musisz to zrobić w folderze z Twoim oznaczeniem radia, ja miałem 0x020F jeśli nie ma Twojego typu musisz sobie taki utworzyć w MSCAN_0x00000241) i tak przekopiuj pliki audio i code z innych folderów. I gotowe! Podłącz się pod auto i ponownie testuj wybierając odpowiedni indeks.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisałeś, co ciekawe - przypomniałem sobie, że już coś takiego robiłem wcześniej. Wybrałem wszystkie możliwe opcje, auxa jak nie było tak nie ma...

 

moje ostatnie ustawienia:

 

Identyfikator: 0x020A
Numer sprzętu:13250920
Nazwa systemu: CD 30 MP3
Numer części:13251048
Numer wersji oprogramowania: 31630/-----
Opis systemu: DELPH0400
Kod alfa: ZW
Data produkcji: 20060927
Software Freeze Date: 26.06.2006/
Code Index and version: 051 01
Audio Index and version: 007 03
Temperature Index and version: 021 01

 

ps1:

czym się różni Zaprogramowanie index kodów od Programowanie indexu audio?

 

ps2:
czy mozna użyć indexy od adako?

czy są jakieś rożnice?

-------

sądzę , że nie mżna tych z adako bo się chyba te artefakty/krzaki pojawiają...

a szkoda, bo mają masę indeksów w porównianiu z clonem

Edytowane przez tombalt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

te audio po mojemu odpowiadają za głośniki. W skrócie. Jest w nich zapisane ile i jakiej mocy głośniki są podłączone. Chodzi w tym oto by nie uszkodzić głośników. Więcje funkcji audio nie poznałem jeszcze. Jak miałem inny - niewłaściwy indeks to głośniki bardzo brzydko grały. W signum od zakupu nie grały za ciekawie. Po zmianie indeksu audio grają lepiej:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: jeśli sprawdziłem wszytskie code index jakie miałem w mojej wersji i nie udało się uruchomić auxa to kiszka?

dla pewności opisze procedurę testową:

 

Po zaprogramowaniu każdorazowo nie wyłączałem zapłonu, sprawdzałem tylko na radiu przyciskiem am/fm czy pojawiło się dodatkowo aux. Na jacku podpietym do pinów aux był podłączony telefon z włączoną muzyką....

Edytowane przez tombalt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

a w konfiguracji wariantów programu? Może tam? I jeszcze jedno. Jak to wybrałeś dla swojego modelu? Masz na myśli opis przy code index? Może trzeba testować inne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem różne code index, nawet dla cd40 i dvd100 :) Całość oczywiście dla mojej astry rocznikowo (chyba że mam wybrać vectre z 2010 zamiast astry 2006). co rozumiesz przez konfiguracji wariantów programu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

w zakładce programowanie (o ile pamiętam). Model auta nie ma się nic do rodzaju radia. One były w różnych modelach i rocznikach. Pogrupowane zostały rocznikami i modelami samochodów zgodnie z wersjami wyposażenia. Ty teraz sobie robisz niestandardową wersję więc szukaj w innych. Ja bym szukał wszystkie z aux. Zastanawia mnie czy dobrze połączyłeś. Napisz do kolesia który to zainstalował w swojej zafirze. Mi wydaje się że po takim przeszczepie, funkcja AUX załącza się po włożeniu wtyczki do gniazda AUX (tam następuje pobudzenie-przełączenie trybu odtwarzania). Może złe lub źle dobrane gniazdo powoduje problem, pomimo własciwego indeksu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności