Skocz do zawartości

Kontrolka check.


Gość Aga.Wałcz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga.Wałcz

Witam szanownych forumowiczów. Jestem nowa na tym forum. Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką sintry. Jako że przeszukałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na mój problem ośmieliłam się zapytać szanownych forumowiczów. Mój problem polega na tym, że po przekręceniu kluczyka zaświeca się kontrolka check, ale po odpaleniu silnika gaśnie. Co to może oznaczać? :help: Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo nie wiem czy mam się martwić. Jeśli źle wybrałam dział to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję. :prosze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość STRUS_TM

Witaj! Jest tak ,jak pisze kolega-po przekręceniu kluczyka zapalają się kontrolki: poduszek, braku ciśnienia oleju, braku ładowania (czerwone) oraz ABS-u i "check"(pomarańczowe). Po załączeniu silnika nie powinna świecić żadna (no,może tylko rezerwa... :rolleyes: ).Pozdrówka!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aga.Wałcz

To oznacza, że szukasz problemu tam gdzie go nie ma.

Tak ma być.

Stokrotne dzięki. :prosze::jupi: Bardzo przepraszam za idiotyczne pytanie. Jest mi strasznie głupio, że zadaję takie kretyńskie pytania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, lepiej pięć razy zapytać jak narobić sobie kłopotu.

A pytanie nie jest idiotyczne, tylko typowe dla nowicjuszy.

 

Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy niejasności to śmiało pytaj. :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaro22wawa

witam . jestem nowym posiadaczem sintry 2.2 16V . LPG

 

chciałbym pociągnąc temat kontrolki "check" engine.

 

mianowicie: zapala mi sie niespodziewanie podczas jazdy po mocniejszym nacisnieciu pedału gazu i sobie swieci( auto traci moc w tym momęcie i dziwnie podszarpuje). powtarzam ten trick z gazem i i wszystko wraca do normy. domyślam sie,że łapie jakiś błąd. i teraz pytanie konkret. czy posiadacie jakąs listę błędów i czy jest jakaś mozliwość zczytania tych błędów bez podłączania do kompa????? w Tigrze podobno mozna coś z mostkowac pierdnąc i zkręcić a check zacznie mrygać i pokaże nr błedu ;-) . czy w sintrze też jest taka mozliwość?????

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

 

P.S. przed założeniem gazu działo sie tak samo. LPG sekwencja z wiadomym oszustem ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności