Skocz do zawartości

Ssanie Sintra


Gość FatherTom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FatherTom

Nie wiem czy u ciebie TE WTYCZKI są w tym samym miejscu, ale u mnie dociśnięcie ich i mocniejsze zamocowanie i pryśnięcie elektrosolą pomogło i problem z ssaniem zniknął.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kacper

Według mnie to pewnie jakaś drobna pierdółka którą trudno będzie namierzyć.

Czujnik temperatury, kable, świece zmienione i tak pewnie można wymienić cały osprzęt silnika.

A wina może leży w jakimś słabym przejściu na w wtyku, np ECU, sondy, EGR itp czy jakiejś drobnej nieszczelności np na kolektorze dolotowym czy wydechowym.

Może być tak ze przypadkowo ruszysz gdzieś jakimś wtykiem i samo przejdzie.

Ja porozpinał bym chyba wszystkie możliwe wtyczki w okolicy silnika i potraktował preparatem do styków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_sieradz

Nie wiem czy u ciebie TE WTYCZKI są w tym samym miejscu, ale u mnie dociśnięcie ich i mocniejsze zamocowanie i pryśnięcie elektrosolą pomogło i problem z ssaniem zniknął.

 

 

nic nie dało

 

 

na forum omegi pisza cos o przepustnicy.

 

jakis kolo wymienił i mu ssanie wróciło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kacper

Może być też winna przepustnica. Przed wymianą warto będzie ją wyjąć, przeczyścić. Sintrą zajmuje się zapewne mechanik, to będzie wiedział na co zwrócić uwagę przy oględzinach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_sieradz

moje kolejne ranne spotrzezenia.

 

samochód nie chodzi na jeden cylinder czyli moze cos z wtryskiwaczem bo na gazie jest ok.

 

poradzili mi odłaczyc aku na cały dzien i tak zrobłem.

 

teraz to dopiero mam lipe obroty wskoczyły na 1200 mówie luzik naprawiło sie a tu nagle zaczyły falowac obroty od 1000 do 1600 niezle co :) i tak do tej godziny na dodatek ten wtryskiwacz w drodze powrotnej do domu sie chyba zawiesił bo jak przełacze na pb to mi przebiera a na gazie jest ok.

 

jutro zostawiam auto u majstrów niech grzebią. maja kilka sintr bo handluja czesciami niech poprzekładaja wszystko i zobaczymy o co kaman.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_sieradz

no zrobione.

 

 

wymienili mi listwe wtryskowa ale głownym problemem były kable i kabelki.

 

ogólnie przywrocili mi auto do zycia i chodzi jak ta lala.

 

poczyścili przepustnice, krokowiec, zrobili porzadek z oswietleniem, wymienili rurki w nivo, wykasowali błedy wymienili czujnik płynu chłodniczego, wymienili listwe wtryskową za to wszystko zapłaciłem 300zł i ich czesci.

 

normalnie całuje w stopy.

 

 

daje namiary na gosci bo oni maja duzo sintr na czesci : 604-234-672, Czastary koło Walichnowy

Edytowane przez Piotrek Sintra MV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradzili mi odłaczyc aku na cały dzien i tak zrobłem.

 

teraz to dopiero mam lipe obroty wskoczyły na 1200 mówie luzik naprawiło sie a tu nagle zaczyły falowac obroty od 1000 do 1600 niezle co

 

Witam!

Miałem kiedyś podobnie po rozłączeniu aku (silnik benzyna)

http://forum.opel24....__1#entry407324

do dzisiaj nie wiem dlaczego ten typ tak ma i czy po przeczyszczeniu krokowca i przepustnicy, po prostu się naprawił sam? Sintry tak już mają (jak kobiety kapryśne one są:serce:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności