Skocz do zawartości

polerowanie auta


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

j/w stosuję K2 Tempo od lat i przyznaję że jest niezastąpiona

http://www.autokosmetyki.pl/k2_tempo_pasta_woskowa_lekkoscierna,p87.html

 

Witam.Ja zrobiłem ostatnio polerke mojej czarnej Viki i wyszło zawalaście-zastosowałem paste Tempo(K2)jak zawsze.Po skonczeniu polerki umyłem auto ciepłą wodą z dodatkiem szamponu do mycia samochodów i nałożyłem paste koloryzującą czarna i jest śliczna.To taki mój sposób na drobne efekty użytkowania autka w miejskiej dżungli. :wink:

Poprzednio miałem czerwona Astre z 94 roku i zawsze stała pod chmurką.Ale często polerowałem ją woskiem,pasta koloryzującą.Kolor zawsze był na wysoki połysk.Jak ja sprzedawałem to nikt nie wierzył ża ją sprzedam dobrze-a sie udało.Wychodze z założenia że jak dbasz tak potem masz.Jest to czasochłonne ale nie mam potem problemów z wyblakłymi elementami.Polecam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ostatnio kuzyn dał za polerkę 150 zł i auto wygląda PIKNIE, teraz sie zastanawiam nad swoim oplem. i pytenie ... czy ja jestem w stanie zrobic taką polerkę czy tez nie?. moze kupić sobie polerkę i samemu próbować?, ale czytam ze mozna lakier przepalić albo jakieś ziarenko moze wpaśc to sam nie wiem. troche poczytałem na ten temat i tyle mojej wiedzy, praktyki zero. odważyć się?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale czytam ze mozna lakier przepalić albo jakieś ziarenko moze wpaśc to sam nie wiem. troche poczytałem na ten temat i tyle mojej wiedzy, praktyki zero. odważyć się?

 

Myśle że śmiało możesz spróbować.Przypuszczam że jest to polerka wolno obrotowa-więc przy mocniejszym dociśnięciu do karoserii po prostu stanie i tyle.Ja kupiłem taką w Norauto za 99zł i tak działa.Jeżeli mogę coś podpowiedzieć-to najlepiej zrobić to w garażu(jeżeli wymiary na to pozwalają) lub tak jak ja na zewnątrz-ale ja robiłem to rano.Było ciepło,prawie bezwietrznie i autko stało w cieniu.Nie na słońcu bo gdy się nagrzeje karoseria to już nici z dobrego efektu polerki.Więc próbuj i daj znaćjak wyszło. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sobisie docieralem swoje auto Pastą Sonax lekkoscierna, lakier byl wyplowialy wypalony w zasadzie ta pasta przy pomocy kawalka flanelowej koszuli i zraszajac co jakis czas powieszchnie lakieru woda udalo mi sie ladnie dotrzec lakier prawie do orginalu, owszem odróznić sie da ale mysle ze juz pozniej sama dojdzie jak bede polerowal zwyklyą pasta z woskiem, poswiecilem mniej wiecej 20min na jeden element karoserii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja oddaję jutro samochód do profesjonalnej firmy polerskiej "klinika połysku". widziałem, że używają tam past 3M. polerowanie jest kilkuetapowe i kosztuje 500 - 600 pln. powiem potem jakie efekty :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oddaję jutro samochód do profesjonalnej firmy polerskiej "klinika połysku". widziałem, że używają tam past 3M. polerowanie jest kilkuetapowe i kosztuje 500 - 600 pln. powiem potem jakie efekty ???

no i jak efekty wydania 500-600 zł na polerkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności