Skocz do zawartości

jak wpisać kod do radia Opel Meriva


Gość Aenema

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam problem z uruchomieniem radia - wpisaniem kodu (radio fabryczne CDR 2005 siemens VDO). Postępuję wg instrukcji (przycisk AS + radio), jednak nie wyświetla się pole do wpisania kodu, cały czas mam w panelu "10 safe" i nic więcej nie mogę zrobić, żadne przyciski nie reagują :help:

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Pozdrawiam,

Kaś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze trzeba na wylaczonym radiu przytrzymac as + przycisk wlaczania az rozlegnie sie dzwiek,wpisujesz kod i przytrzymujesz as az rozlegnie sie dzwiek

Na wpisanie prawidlowego kodu jest 10 prob

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze trzeba na wylaczonym radiu przytrzymac as + przycisk wlaczania az rozlegnie sie dzwiek,wpisujesz kod i przytrzymujesz as az rozlegnie sie dzwiek

Na wpisanie prawidlowego kodu jest 10 prob

 

Dzięki za odpowiedź :)

 

Problem w tym, że przy jednoczesnym przytrzymaniu tych 2 przycisków (AS + włącznik radia) nie pojawia się żaden dźwięk, stąd moje wątpliwości, czy na pewno tam wszystko gra...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może brak jednego plusa zasilania, nieraz psuje się stacyjka lub przepalony bezpiecznik. Czy radio włącza się po przekręceniu stacyjki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może brak jednego plusa zasilania, nieraz psuje się stacyjka lub przepalony bezpiecznik. Czy radio włącza się po przekręceniu stacyjki ?

 

Aktualnie nie :( radio zawsze działało bez zarzutów, bez konieczności wprowadzania kodu, aż do czasu, kiedy po włączeniu okazało się, że nie reaguje na żadne przyciski, nie mam nawet możliwości wysunięcia płyty CD, która "utknęła" w środku :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość korbomolot

Pomóżcie! Czy możliwe jest i jak dokonać zresetowania błędnego wpisywania kodu do radia/3 błędne wpisy/,pozostało 7 prób.Jednak wydaje mi się jakimś nieporozumieniem aby kolejne próby odbywały się przy włączonym zapłonie/uruchomionym silniku/,zważywszy,że ostatnia dziesiąta próba trwa aż 640 minut i jest to jakiś absurd aby auto na postoju pracowało przez 640 minut/10 godzin/ aby wpisać ten kod/chyba tzw. radio code?/ :?:.Czy istnieje jakiś inny sposób aby bez uruchamiania silnika dokonać przeczekania czasu kolejnej /być może nieudanej próby/, a może uda się jakoś wyresetować te błędne 3 próby i przejść od razu do 10 wolnych prób?/czy pomaga w tym zakresie zdjęcie klemy z akumulatora?/ Dodaję,że poprzednio wpisywałem tzw.kod security i nic to nie dawało.Prawdopodobnie będzie to tzw. radio code/też nr czterocyfrowy/.

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności