Skocz do zawartości

Prośba o rozkodowanie VIN


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

X14XE..., czy to oznacza ze mam jednak X14XE ? Wiem ze rolki albo napinac róznią sie miedzy wersja X i Z, tak na szybko pod domem nie znalazłem nigdzie na silniku zadnego napisu X14XE ani Z14XE.

 

 

I moje pytanie czy na podstawie tego numeru silnik z dowodu rejestracyjnego mam 100% pewność ze to wersja starsza czyli X14XE ?

 

Z góry dzięki za pomoc bo mechanika i sklep mam daleko od siebie i wymiana części chodź możliwa będzie dużym utrudnieniem.

 

podaj numer VIN a dowiesz się wszystkiego.zbyszek670

 

Oto mój VIN: W0L0TGF08Y5054377

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wielka prośba nie wiem jaka jest skrzynia biegów a muszę ją wymienić.

Numer VIN WOL0AHL4858049747

 

Z góry bardzo dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W0L0TGF08Y5054377

Według VINu typ silnika to:X14XE

 

nie wiem jaka jest skrzynia biegów a muszę ją wymienić.

RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,5 BIEGOWA,TYPU F17

PRZEŁOŻENIE KOŃCOWE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.74

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję dowiedzieć się kod lakieru ale niestety nie mam dostępu do auta jedynie posiadam przy sobie dowód rejestracyjny z numerem VIN

WOLOJBF35X7099651

Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc z góry dziękuję

Jeśli ktoś jest w stanie rokodować całe wyposażenie również będę wdzięczny fajnie by było wiedzieć co powinno mieć auto

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOLOJBF35X7099651

W0L:General Motors

0:Not Special Vehicle

J:Vectra

B:Vectra-B

F35:5 Drzwiowy Kombi

X:1999

7:IBC Plant, Luton

099651:SERIAL NUMBER

typ.siln:X20DTH

nr.ser.siln:17478364

nr.pierwszej rejestracji:BF916SG

Data produkcji:1999.09.13

Lakier:13L (POLARSEA BLUE, MICA)

2F3 = RADIO,CAR 400 2J6 = POKRYCIE,WNĘTRZE PODŁOGI,U/DELUXE 60I = WNĘTRZE-BEŻOWY A01 = SZYBA,ZABARWIONA A31 = SZYBY STEROWANE ELEKTRYCZNIE AG4 = SIEDZENIE PRZEDNIE,LEWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNY AG5 = SIEDZENIE PRZEDNIE,PRAWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNY AK5 = DLA PODUSZKI POWIETRZNEJ KIEROWCY I PASAŻERA AP0 = DLA BOCZNEJ PODUSZKI POWIETRZNEJ,LEWEJ AP1 = DLA BOCZNEJ PODUSZKI POWIETRZNEJ,PRAWEJ AQ6 = SIEDZENIE PRZEDNIE,OPARCIE REGULOWANE AR6 = PAS,SIEDZENIE TYLNE,ŚRODKOWY,TRÓJPUNKTOWY AT1 = ZAGŁÓWEK,TYLNY,SKÓRA,PEŁNY AY4 = ZAGŁÓWEK,PRZEDNI,SKÓRA,PEŁNY AY6 = ZAGŁÓWEK,TYLNY,SKÓRA,ŚRODKOWY BC2 = ORNAMENTACJA,DREWNO C31 = NAGRZEWNICA POMOCNICZA C60 = KLIMATYZACJA C68 = DLA KLIMATYZACJI ELEKTRONICZNEJ C87 = LAMPKA CZYTANIA MAPY,TYLNA C90 = LAMPKA DRZWI CT6 = DLA WŁOCH D09 = PODŁOKIETNIK,PRZEDNI,ŚRODKOWY D64 = OSŁONA,PRZECIWSŁONECZNA,Z LUSTERKIEM OŚWIETALNYM,PASAŻERA D74 = OSŁONA,PRZECIWSŁONECZNA,Z OŚWIETLANYM LUSTERKIEM,STRONA KIEROWCY DL8 = LUSTERKO,ELEKTRYCZNE I OGRZEWANE,LEWE-PRAWE G67 = URZĄDZENIE AUTOMATYCZNEGO SAMOPOZIOMOWANIA GX8 = PRZEŁOŻENIE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.74 K30 = STEROWANIE PRZEBIEGIEM PODRÓŻY K60 = ALTERNATOR,100A KA1 = DLA OGRZEWANYCH SIEDZEŃ PRZEDNICH LD1 = SILNIK WYSOKOPRĘŻNY 20D LUT = WYPRODUKOWANO W LUTON M79 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,5 BIEGOWA N33 = DLA ODCHYLANEJ KOLUMNY KIEROWNICY N40 = WSPOMAGANIE MECHANIZMU KIEROWNICZEGO, NIEZMIENNY STOSUNEK WSPOMAGANIA NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKA NC8 = EMISJA SPALIN,WYSOKOPRĘŻNY,Z KATALIZATOREM,WARIANT 2 NP5 = KOŁO KIEROWNICY,SKÓRA OBA PGC = KOŁA 16X6, ALUMINIUM, 7-SZPRYCHOWE QBE = OPONY,205/55 R 16-89V SVA = UCHWYT,KOŁPAK,PRZEDNI T5L = LITERNICTWO,CDX T5T = EMBLEMET,VSP T67 = AKUMULATOR,70AH T6R = PŁAT WYKOŃCZENIOWY,WEWNĘTRZNY,SKÓRA T96 = PRZEDNIE ŚWIATŁO PRZECIWMGIELNE U07 = KLAKSON,FANFARA U16 = PRZYRZĄD,OBROTOMIERZ U83 = GŁOŚNIK,6 UV5 = WYŚWIETLACZ WOELOFUNKCYJNY,VAT3 W1Y = DLA PRZYPADKU STEROWANIA RADIA NA KIEROWNICY W4Y W5Z = CZĘŚCI EKSTRA,BIAŁE W7R = CDX W8X = CZĘŚCI DODATKOWE,INSTALACJA RADIA Z1C = ŚWIATŁO KOPUŁY Z1Y = FARBA,DWA POKRYCIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W0LF7BCB65Y711544

W0L:General Motors

F:Panel Van

7:Vivaro

B:Payload Weight 1200Kg

C:F9Q 760 (19DTI)

B:LWB:3498mm + Standard Roof

6:6 Speed Manual Transmission

5:2005

Y:Barcelona

711544:SERIAL NUMBER

typ.siln:F9Q-760

nr.ser.siln:C467680

Data produkcji:2005.04.

Lakier-10U (CASABLANCA WHITE)

82I = WNĘTRZE-SZARY 82X = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NADWOZIA-SZARY A32 = SZYBY STEROWANE ELEKTRYCZNIE,PRZÓD A51 = PRZEDNIE SIEDZENIE KUBEŁKOWE AA5 = PŁYTA,ZAŚLEPIAJĄCA,SZYBA TYLNEJ CZĘŚCI POJAZDU AE0 = ZESP. SIEDZENIA, KANAPA AG4 = SIEDZENIE PRZEDNIE,LEWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNY AJ3 = DLA PODUSZKI POWIETRZNEJ KIEROWCY AU0 = ZAMEK DRZWI,ZE ZDALNYM STEROWANIEM AX9 = PRZEGRODA BRC = KOD FABRYKI BARCELONA C60 = KLIMATYZACJA C7H = GVW RATING 6,400 LBS/2 900 KG CT8 = DLA PORUGALII DL8 = LUSTERKO,ELEKTRYCZNE I OGRZEWANE,LEWE-PRAWE JL9 = ABS L08 = SILNIK TURBO-DIESEL 19DTI - F9Q-760 LHD = KIEROWNICA PO LEWEJ M73 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,6 BIEGOWA M9A NC9 = EMISJA SPALIN,WYSOKOPRĘŻNY,Z KATALIZATOREM,WARIANT 3 NX3 = KOŁA 16X6,5 P34 = KOŁO I OPONA,ZAPAS QRB = OPONY,205/65 R 16 T1U = PAKIET,COMFORT T96 = PRZEDNIE ŚWIATŁO PRZECIWMGIELNE TR5 = TABLICZKA,CIŚNIENIE W OPONACH U18 = PRĘDKOŚCIOMIERZ,ZESP.,KM/GODZ. U82 = GŁOŚNIKI,2 UY8 = RADIO,CDR 2005 W1Y = DLA PRZYPADKU STEROWANIA RADIA NA KIEROWNICY W6E = WYKOŃCZENIE,TKANINA,DELUXE YA4 = DRZWI PRZESUWANE,MANUALNIE,PRAWE Z86 = TABLICZKA ZNAMIONOWA,OPEL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym zakupić Vectrę i chciałbym się czegoś dowiedzieć o tym samochodzie. Można prosić o rozkodowanie VIN: W0L0ZCF3571035189. Można gdzieś dodatkowo sprawdzić historię tego samochodu? Z góry dzięki.

 

pozdr,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności