Skocz do zawartości

Podłośc ludzka nie zna granic - cofanie licznika!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Znasz sie na silnikach to wiesz co kupujesz. Zreszta ja tez kupuje z mechanikiem i kupuje autka w bdb stanie zeby je potem sprzedac a nie przy nich robic.

 

no widzisz a ja sie nie znam znam sie za to na wielu innych rzeczach, o ktorych byc moze pojecia nie masz, ale akurat na silnikach nie.

i co :mrgreen: czy ten brak wiedzy mechanicznej stawia mnie w grupie ludzi do oszukania?

ze nie skonczylam technikum samochodowego lub ze nie siedze w smarach tylko robie inne rzeczy sprawia, ze nie mam prawa zostac uczciwie potraktowana? jak sie nie znam

to sama jestem sobie winna?

a wyobraz sobie ze idziesz do szkoly jezykowej. nie znasz jezyka i na nauczaniu sie nie znasz. ja wezme od Ciebie duzo kasy za kurs a naucze Cie glupot , pomieszam

amerkanski z brytyjskim, naucze zlej wymowy i gramatyki. bo sie nie znasz.

no prosze Cie. robiac rozne rzeczy w zyciu (na ktorych sie nie znam) mam prawo by byc rzetelnie i fachowo obsluzona jesli zaplace wymagana stawke, a takie oszustwa przyspazaja ludziom przykrosci i wydatkow, ale nade wszystko swiadcza o poziomie oszukujacego.

 

A licznik chciale to sobie cofnolem.

gratuluje, ale poniewaz brakuje Ci ewidentnie wyczucia powiem, ze nie ma sie czym chwalic. o takich rzeczach sie nie mowi. jest to oszustwo!

tak jak bym napisala: a dzis sobie ukradlam bulke ze sklepu bo chcialam.

bez kitu nie ma sie czym chwalic.

 

p.s. kolega sie rozpisal wiec ja tez :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie dla mnie post jest do zamknięcia albo sam nie wiem do czego (tzn wiem ale nie chce pisać że "o kant #$@# potłuc") :mrgreen:

 

Przecież wiadomo że jak ktoś handluje samochodami to cofa liczniki i że jak sie go przyłapie to będzie sypał texty typu ja kupuje dobre bo dbam o ludzi a że cofnołem licznik to tylko dla tego bo byłem nim honolulu a tam trasa łagodna :) albo mój ulubiony bo - stary sie przepalił a nowy kupiłem bo był od 0000000 i nie chciałęm oszukiwać.- :)???:lol::lol:

Więc ja niestety tłumaczenia nie przyjmuje.

 

Tak samo jak bezcelowe wydaje mi sie gadanie zostałem oszykany/oszukana. Myslicie że tatym co was oszukali zrobi sie przykro czy sumienie ich ruszy :?: albo kogoś nawrócicie :?:

 

Jedyne co musze przyznać to że puszczenie textu jak przekręcić licznik a potem ogłoszenia jest dla mnie mistrzofstwem 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jakis macie zly obraz osob handlujacych autkami. Ja mam 21 lat i sie nie bawie w rozbitki.

Autka przyworze z niemiec i austri. Francuzy odpadaja. A jak kogos natne to odemnie juz nikt autka nie kupi. Zreszta sam jezdze tymi autkami. Dzisiaj juz nie treba kupowac zlomow i ich picowac bo w polsce mozna znalezc tez fadne autka ktore sa sprzedawane.

A jak ktos bedzie chcial rozebrac licznik nie koniecznie w celu takim o ktory sie tu rozchodzi to udziele cennych wskazuwek. Ot chocby po to zeby zalozyc biale tarcze zegarow :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ogolnie pytanie o mozliwosc odkecenia licznika jest na forum zajebisce nie na miejscu...i dlatego pawlo111 nie masz sie co dziwic ogolnej bulwersacji...dla mnie mozesz odkrecac liczniki w furach, rowerach, kosiarkach do trawy i bog wie w czym jeszcze...jednakze zadnej pomocnej podpowiedzi, czy instrukcji: jak to zrobic? na tym forum nie uzyskasz na pewno...

 

...a odpowiedz na pytanie: czy to co robisz jest ucziwe, czy nie? jak rowniez kwestnie odpowiedzialnosci prawnej zarowno na drodze karnej, jak i cywilnej, zostawiam Tobie i Twojemu sumieniu...

 

...opinie na temat handlarzy nie wziely sie z szeroko pojetego kosmosu, tylko z zyciowego doswiadczenia ludzi, ktorzy kupili "dobre inaczej" auta...aczkolwiek daleki jestem od stwierdzenia, ze "wszyscy handlarze to oszusci i zlodzieje", bo to na pewno prawda nie jest...

 

na mily koniec cos z "zycia wziete":

 

....moja pierwsza tigra miala byc idealna...okazala sie tragiczna i nawet nie dojechala do domu...na szczescie Pan sprzedajacy mial sumienie, badz "wiszacy" paragraf przed oczami i pieniadze oddal....czlowiek uczy sie na bledach, mialem wiec nauczke na przyszlosc...a od Pana sprzedajacego ludzie kupuja nadal furaki, bo jak ostatnio widzialem, firma sie preznie rozwija...czyli jednak takie postepowanie poplaca...niestety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zgadzam sie ja takich panow tez omijam z daleka. Stare auta wypucowane jak z salonu, wymyte silniki. U mnie to nie przechodzi bo nie zarabiam na wrakach tylko na roznicach cen miedzy polska polnocna a poludniowa. A sumienie jakie mam takie mam. Katolik jestem ale tez z czegos chce zyc.....

bo na podkarpaciu lekko niema. Podstawa to praca za 600-700zl i bywa ze tylko na czarno....

tak ze prosze nie oczerniajcie mnie tylko dlatego ze sobie licznik cofnolem bo to przesada jest.

Coinnego jak bym ukrywal jakies wady. Moze i nie na miejscu pytanie o ocfanie licznika ale tak juz jakos wyszlo i sie cofnac nieda...

POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok, zamkne zeby nikogo juz nie korcilo.

kazdy powiedzial co mysli, Pawlo po swojemu okazal skruche. tak jak

bylo mowione, niech ma jeszcze jedna szanse.

pozdrawiam wszystkich :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności