Skocz do zawartości

Podłośc ludzka nie zna granic - cofanie licznika!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

"-pawlo111" - nie dośc że na forum pyta: jak cofnąć licznik do sprzedaży auta - to jeszcze w profilu wystawia stronę z autami do sprzedaży :mrgreen:

Ciekawe ilu ludzi już oszukał :)

Dla takich nie powinno byc miejsca na tym i innych forach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ehhh...temat Pawlo zostal zamkniety, a on sam zostal upomniany na priv.

dajemy mu jeszcze jedna szanse po prostu.

z reszta golf na jego stronie jest juz sprzedany, zostala tylko przyczepa, ktora licznika nie ma :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

OK - ale zagotowało się we mnie, bo sam zostałem oszukany przez handlarza samochodami, od którego kupiłem moją Corsę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ludzie zyjemy w polsce...99% aut ma cofane liczniki...nawet te co stoja w komisach przy salonach nowych samochodow jako "bezpiecznie sprawdzone"....wszystkie maja cofany licznik...

 

przeciez to kraj zlodziejow i oszustow wiec co w tym dziwnego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...bo od handlarzy to sie nie kupuje...to przynajmniej moja dewiza....nigdy tez nie kupie obcego auta na gieldzie...jak juz to od Turasa z Reichu albo znajomego... :lol:???

 

...wiem jak robi sie fury na sprzedaz...czasem az rece opadaja...a potem w ogloszeniu czytasz niebita, albo "przytarty blotnik", garazowana, wlasciciel niepalacy, stan tech. bardzo dobry...okazja!!! :mrgreen::):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moja tigre kupilam w komisie jako niebita, nówke sztuke :mrgreen:

jakos potem wyszlo ze byla po mega dzwonie i w ogole :rendeer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livia,

Nawet nówkę z salonu możesz trafić dobrze bitą :)

Tak zarabiają właściciele salonów- raz na AC, drugi na kliencie.

Tak było u nas z Golfem, żeby "szczęśliwy" nabywca nie miał dzwona , to chyba w życiu by nie wiedział, że kupił nowe auto, ale już bite :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

oj ludzie ludzie zal mi sie zrobilo co niektorych. Dzisiaj sie juz nie patrzy na stan licznika tak bardzo bo samochod 8-9 letni to juz nawet mogl miec remont i kto mi to udowodni. Znasz sie na silnikach to wiesz co kupujesz. Zreszta ja tez kupuje z mechanikiem i kupuje autka w bdb stanie zeby je potem sprzedac a nie przy nich robic. Glofika sprzedalem i to sasiadowi i sie nie boje ze mi go odprowadzi. Trzeba miec sumienie tez. Choc i tak mi ktos cos zaraz napisze to mnie to wali....

A licznik chciale to sobie cofnolem. Jak bede chcial to sobie zaloze inny z obrotomierzem i niewiadomo jaki ten 2 bedzie mial przebieg. Wielce sie Marek51 zbulwersowal ??? ze sie naciol. A jak do mnie przyjdzie jakas babka kupic to jej nie przegada ze autko jezdzilo na trasie rzeszow-wieden i stad ma duzy przebieg a nie inny maly. A ja i tak wiem ze jest w 100 razy lepszym stanie od takiego co jezdzilo tylko w miescie. A myslicie ze za granica to nie cofaja??? a cofaja. I nie kupujcie aut od Turkow bo mozecie trafic na takie co sa z 2 skladane (Wtajemniczeni wiedza o co chodzi i nie kupuja tam) a nie na allegro widzialem jak sie gosciu chwalil ze kupil z komisu od turka :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 01:50 ]

oj ludzie ludzie zal mi sie zrobilo co niektorych. Dzisiaj sie juz nie patrzy na stan licznika tak bardzo bo samochod 8-9 letni to juz nawet mogl miec remont i kto mi to udowodni. Znasz sie na silnikach to wiesz co kupujesz. Zreszta ja tez kupuje z mechanikiem i kupuje autka w bdb stanie zeby je potem sprzedac a nie przy nich robic. Glofika sprzedalem i to sasiadowi i sie nie boje ze mi go odprowadzi. Trzeba miec sumienie tez. Choc i tak mi ktos cos zaraz napisze to mnie to wali....

A licznik chciale to sobie cofnolem. Jak bede chcial to sobie zaloze inny z obrotomierzem i niewiadomo jaki ten 2 bedzie mial przebieg. Wielce sie Marek51 zbulwersowal :lol: ze sie naciol. A jak do mnie przyjdzie jakas babka kupic to jej nie przegada ze autko jezdzilo na trasie rzeszow-wieden i stad ma duzy przebieg a nie inny maly. A ja i tak wiem ze jest w 100 razy lepszym stanie od takiego co jezdzilo tylko w miescie. A myslicie ze za granica to nie cofaja??? a cofaja. I nie kupujcie aut od Turkow bo mozecie trafic na takie co sa z 2 skladane (Wtajemniczeni wiedza o co chodzi i nie kupuja tam) a nie na allegro widzialem jak sie gosciu chwalil ze kupil z komisu od turka :)

tak ze nie osadzajcie nikogo pochopnie

 

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 01:52 ]

nie sadzcie bo sami bedziecie sadzeni. A jak ktos bedzie chcial to moge i pomoc i doradzic cos jak bedziecie kupowali. Poto sie na to forum zarejestrowalem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawie temat bez komentarza bo sam straciłem kupe kasy na bezwypadkowe auto, tak że po wiosennych deszczach szpachel zaczął tonami odpadać. Ale plus jest taki, że chyba wiecej bylo u szpachlarza niż jeżdziło - bo przegląd przeszedł wyśmienicie i to w aso :mrgreen: tyle ze szpachel pęka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności