Skocz do zawartości

Atrapa przedniego zderzaka


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem lampy wyciągnąć, zderzak odkręcić, to nie miałem jak kołków od spodu wyciągnąć, bo auto trzeba bylo by podnosić,

 

Mi zdjęcie zderzaka zajęło 25 min i nic nie trzeba podnosić a kołki z dołu albo podważałem śrubokrętem albo od razu wyciągałem małymi obcęgami, już teraz nie pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki specyfik jak Alumweld ale osobiście sam nie używałem ale słyszałem że daje radę poszukaj na allegro kupa tego jest. :D A może przyklej to na klej do zderzaka? taki z pistoletu na gorąco z tego co sam używam to wiem że dobrze on trzyma.

 

A na koniec dodam że wygląda niesamowicie obiecująco wszystko jeszcze tylko na górę daj znaczek IRMSCHER I MIODZIO :D . A patrzyłeś jak będzie z wygięciem tego na atrapę górną?

Edytowane przez rafalo517

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zdjęcie zderzaka zajęło 25 min i nic nie trzeba podnosić a kołki z dołu albo podważałem śrubokrętem albo od razu wyciągałem małymi obcęgami, już teraz nie pamiętam.

 

Wiem że to nie problem, tylko jak się położylem żeby te kołki zacząć wyciągać, to nie mogłem wyczuć w których miejscach są. Jeden chyba na środku. Głowy nie moglem włożyć pod auto, bo dokładka do zderzaka jest. Będzie podejście drugie - to na pewno. Tylko znowu troszkę czasu muszę znaleźć, bo trochę zalatany jestem.

 

 

A na koniec dodam że wygląda niesamowicie obiecująco wszystko jeszcze tylko na górę daj znaczek IRMSCHER I MIODZIO :D . A patrzyłeś jak będzie z wygięciem tego na atrapę górną?

 

Próbowałem z kartonem żeby tylko "z grubsza" wyciąć, i fakt, będzie trochę zabawy z tym. Być może będzie łatwiej jak w końcu ściągnę zderzak i rozbiorę atrapę. Bo jak próbowałem z kartonem, bo znaczek jest wybrzuszony i przeszkadza w dokładnym odwzorowaniu kształtu.

Jeśli chodzi o klej, to jednak wolałbym zrobić to z ramką, tak aby było w miarę profesjonalnie :neutral:

Już cos tak szukałem w sieci, coś o jakiś topikach do lutowania piszą. Tylko czy to zda egzamin? Muszę obadac sprawę.

Coś jeszcze znalazłem, że Migo-mag może dać radę. Tylko nie mam dostępu, a wolałbym robić to sam. Coś się wykombinuje w końcu :idea:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to może potrwać, ale myślę że jakoś da się to zrobić i będzie fajny efekt. Jak coś będę robił foty i opiszę wszystko co i jak. Jak ktoś będzie chciał to pójdzie łatwiej.

A tymczasem... :piwo: trzeba poszperać w sieci i zdobyć informacje:)

Edytowane przez mrck

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale zrezygnowałem z tego. W warunkach domowych bardzo ciężko to wykonać. Dolną atrapę zrobiłem, ale okazało się że jest minimalnie za duża i nie wchodzi. Więc już jej nie dokończyłem, bo ponowne przerabianie mija się z celem - zostało wygladzić klej i pomalować ramkę, dorobić uchwyty do montażu. Za górny nawet się nie zabierałem, bo za długo by to trwało, a efekty mogły by być rodem z wiejskiego tuningu. Trudno. Ale jak już pisałem w warunkach domowych ciężko z tym. Kupiłem komplet dół + góra z Zunsport. Czarna siatka. Wielkość oczka około 6.8mmm więc może będzie fajnie wyglądać. Cena 155 funtów. Tylko to monuje się na oryginalną atrapę. A tego chciałem uniknąć. Więc jak przesyłka dojdzie, to spróbuję ściągnąć zderzak i obadam czy nie da się zamontować zamiast oryginalnego.

 

20121102142154.jpg

 

20121101224610.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności