Skocz do zawartości

problem z bluetoothem


Gość trace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam w swojej astrze h bluetootha, dopóki miałem nokię e51 wszystko było super, działało jak ta lala. Zmieniłem telefon na LG L7, (podobno tam jest jakiś szybki bluetooth) i ani jak poszukuję, ani autem nie mogę znaleźc telefonu, ani telefonem auta. Czy jest jakaś szansa, że będę mógł korzystac z tego kompletu i będzie to działac?

 

pozdrawiam

Trace

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten dział IMHO

czy dałeś widoczność tel?

pytanie czy radio z bluetoothem obsługuje twój telefon - zadzwoń do ASO, moze upgrade oprogramowania mają...

a może masz za duzo tel. w pamięci i nie przyjmuje nowego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marianm68

Poszukaj w telefoniew ustawieniach opcji dla bluetooth czy nie masz jakiś opcji dla wyboru transmisji (bluetoot występuje w standartach od 1.0 aż do 4.0 w tym kilka pośrednich). LG najprawdopodobniej umożliwił dostosowanie do starszych standartów.

Masz instrukcję telefonu? - nie chce się poczytać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, udało mi się zrobic tak, że auto widzi telefon, wszystko gra, robię tak jak robiłem z poprzednią nokią, i LG L7 łączy się z autem ale po ok 5 sekundach się rozłączają, nie potrafię sobie poradzic i zrobic aby połączenie trawło cały czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, udało mi się zrobic tak, że auto widzi telefon, wszystko gra, robię tak jak robiłem z poprzednią nokią, i LG L7 łączy się z autem ale po ok 5 sekundach się rozłączają, nie potrafię sobie poradzic i zrobic aby połączenie trawło cały czas.

pytanie czy w LG widzisz auto?

jeśli tak czy masz sparowane ?

każde urządzenie BT musi być połączone z telefonem , czasem trzeba wpisać kod przeważnie "0000" lub "1234".

 

 

Aby połączyć się z innym urządzeniem Bluetooth, takich jak zestaw słuchawkowy, carkit lub przenośnego telefonu LG Optimus L7 wymaga wielu ustawień.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia Bluetooth i sprawdzić, który potrzebny jest kod zabezpieczający do parowania Bluetooth (zwykle 0000 lub 1234).

Następnie skonfiguruj urządzenie "Bluetooth" i łączącej przejściem do następnych kroków.

jak włączysz BT w fonie powinny w ustawieniach BT pojawić sie dostepne urządzenia

9mlaMWEVVN9cnrpVHmy3YHpQ.png

Wszystkie dostępne urządzenia Bluetooth w zasięgu LG Optimus L7 są wymienione.

Wybierz urządzenie, z którym chcesz się połączyć.

Jeśli lista jest pusta, upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona w urządzeniu, a urządzenie znajduje się w zasięgu Twojego telefonu LG Optimus L7

Jeśli pojawi się ten ekran, sprawdź kod i wybierz Pair.

Jeśli ekran się nie pojawi, wprowadź kod PIN do parowania z urządzeniem Bluetooth, a następnie wybierz OK.

Kod ten można znaleźć w instrukcji obsługi wybranego urządzenia Bluetooth (zwykle 0000 lub 1234).

Połączenia.

Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na innym urządzeniu

Edytowane przez zbisz41

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

słuchajcie może to pomoże Wam , mnie też się rozłączał telefon w antarze ale po drugim parowaniu nie pozwoliłem na dostęp do kontaktów i jest wszystko dobrze jest cały czas , nie rozłącza się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności