Skocz do zawartości

moduł świateł do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki bardzo jak przyjade z pracy to lukne do moich dokumentów może takie cosik mam, jeśli tak to pół sukcesu a jak nie to bida będzie trzeba podjechać do ASO a jeśli mam to który z tych numerków to ten car-pass? pozdrawiam jak znajde lub nie to na pewno dam znaka, wielkie dzięki! :!:!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pozycja - Security Code

wielkie dzięki mam ten car-pass dzisiaj mi kolega przeprogramował że zapalają się światła mijania tyko przednie jak przekręce kluczyk. Ale jak byłem u tego pseudo- elektryka to szukał bezpiecznika od świateł mijania i wyciągał po kolei bezpieczniki no i oczywiście nałapał od groma błędów niby je pokasował ale nadal nie działa klima, tempomat i cały czas świeci włącznik ogrzewania tylnej czyby, jutro jade do niego jeszcze raz niech kombinuje jak na broił ! a może ty kolego orientujesz się co się mogło stać dzisiaj jak jechałem do pracy, to jak bym siedział u belzebuba na piecu bez tej klimy, normalnie masakra. Pozdrawiam. punkcik dla ciebie.!!!

Edytowane przez jacko323

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał_79

Trzeba było przeskanować samochód pod względem błędów, może wyjął jakiś bezpiecznik i wsadził w inne miejsce.

Odnośnie świateł to zaprogramował wariant 4, w/g mnie wariant 5 jest lepszy bo światła zapalają się po uruchomieniu silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przeskanować samochód pod względem błędów, może wyjął jakiś bezpiecznik i wsadził w inne miejsce.

Odnośnie świateł to zaprogramował wariant 4, w/g mnie wariant 5 jest lepszy bo światła zapalają się po uruchomieniu silnika.

 

Jutro przeprogramuje jeszcze raz na tą 5 pozycje jeśli jest tak jak mówisz to super jeszcze raz wielkie dzięki!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

ja mam wariant 5 przód i unieruchomione tył (przednie światła mijania swiecą i tył wyłączony - przełącznik w pozycji auto). Kilkakrotnie zatrzymywała mnie policja czepiając się do tego ale po krótkim wyjaśnieniu że ten typ tak ma mogłem jechać dalej.

Edytowane przez popencjusz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade do tego pseudo-elektryka z tą sprawą co pisałem wczoraj. Zobaczymy czy sobie poradzi to zrobić a póżniej podjade do kolegi niech mi przeprogramuje na ten wariant 5, po południu dam znaka jak i co ! pozdrawiam

 

Witam światełka są na 5 tak jak pisaliście zajefajnie odpalają się po załączeniu silnika, a co do tej usterki , nie było klimy, tempomatu, świecił się włącznik ogrzewanej tylnej szyby i świateł przeciwmgielnych te wszystkie ustrojstwa są pod jednym przekażnikiem i bezpiecznikiem jak gość wyciągał po kolei to żadnej reakcji musiał wyciągnąć przekażnik oraz bezpiecznik razem od danych urządzeń wtedy wszystko wróciło do normy jak ręką odjął , ale wam to jeszcze raz dziękuje oraz pozdrawiam Jacek

 

 

Scaliłem. Na przyszłość korzystaj z opcji Edytuj

bad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jacko323

Witam Cię Rafał_79 nie wiesz co mogło się stać ? jeszcze od czasu do czasu zapominam że mam przestawione światła żeby się same zapalały i jak cymbał zapaliłem je i od razu zgasiłem światełka no i przestały działać znowu muszę zapalać je ręcznie, czy znowu muszę podjechać na kompa aby je zaprogramował? Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności