Skocz do zawartości

Typ kobietki


Gość GmsMetallica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper

 

mam takie swoje spostrzeżenie: mężczyźni przede wszystkim są wzrokowcami i to jest pierwszym kryterium jakiegokolowiek dla nich wyboru. Aby móc mówić o innych przymiotach my kobiety musimy starać się by nie uszło to waszej uwadze ;p

To absolutna nieprawda, my mężczyźni przede wszystkim poszukujemy kobiety inteligentnej, oczytanej, wrażliwej na piękno......

no i z dużym biustem :wink:

Hmmm... nie zawsze, to kwestia gustu :D

Moja facetka od Polaka z gimnazjum mówiła zawsze: "małe jest piękne" :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

mam takie swoje spostrzeżenie: mężczyźni przede wszystkim są wzrokowcami i to jest pierwszym kryterium jakiegokolowiek dla nich wyboru. Aby móc mówić o innych przymiotach my kobiety musimy starać się by nie uszło to waszej uwadze ;p

To absolutna nieprawda, my mężczyźni przede wszystkim poszukujemy kobiety inteligentnej, oczytanej, wrażliwej na piękno......

no i z dużym biustem :wink:

Hmmm... nie zawsze, to kwestia gustu :D

Moja facetka od Polaka z gimnazjum mówiła zawsze: "małe jest piękne" :(

 

Jasne,jasne ,przecież nie o biust chodzi........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam takie swoje spostrzeżenie: mężczyźni przede wszystkim są wzrokowcami i to jest pierwszym kryterium jakiegokolowiek dla nich wyboru. Aby móc mówić o innych przymiotach my kobiety musimy starać się by nie uszło to waszej uwadze :D

To absolutna nieprawda, my mężczyźni przede wszystkim poszukujemy kobiety inteligentnej, oczytanej, wrażliwej na piękno......

no i z dużym biustem ;p

Hmmm... nie zawsze, to kwestia gustu :(

Moja facetka od Polaka z gimnazjum mówiła zawsze: "małe jest piękne" ;/

 

Jasne,jasne ,przecież nie o biust chodzi........

Z pewnością chodzi o oczy.... :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam takie swoje spostrzeżenie: mężczyźni przede wszystkim są wzrokowcami i to jest pierwszym kryterium jakiegokolowiek dla nich wyboru. Aby móc mówić o innych przymiotach my kobiety musimy starać się by nie uszło to waszej uwadze :D

To absolutna nieprawda, my mężczyźni przede wszystkim poszukujemy kobiety inteligentnej, oczytanej, wrażliwej na piękno......

no i z dużym biustem ;p

Hmmm... nie zawsze, to kwestia gustu :(

Moja facetka od Polaka z gimnazjum mówiła zawsze: "małe jest piękne" ;/

 

Jasne,jasne ,przecież nie o biust chodzi........

Z pewnością chodzi o oczy.... :wink:

Taaaaaaaaaaaa, wielkie niebieskieeeee

 

[ Dodano: Wto Lis 13, 2007 22:02 ]

Kobiety to myślą że facetom chodzi tylko o jedno!

Nie prawda ! O dwa!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mężczyźni przede wszystkim są wzrokowcami i to jest pierwszym kryterium jakiegokolowiek dla nich wyboru

zgadzam się w 100%, dodam, ze bardzo podobnie jak kobietki :wink:

Z pewnością chodzi o oczy.... ;p

chyba... bingo :D

może nie jakie są, ale to co w nich jest :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem wyczytałem w oczach mojej małżonki coś mniej więcej takiego:

 

-Jak nie wyczyścisz kotu kuwety to Ci ten cały żwirek w gacie wsypię i udepczę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z większego dystansu, mam takie swoje spostrzeżenie: mężczyźni przede wszystkim są wzrokowcami i to jest pierwszym kryterium jakiegokolowiek dla nich wyboru

no tak ale chyba tylko wtedy kiedy zaczynamy przygody z poznawaniem dziewczyn,wtedy jest taka mała rywalizacja, który z kolegów wyrwie fajniejszą, hehe.

Ale kiedy wchodzi w grę poważniejszy związek to na pierwszym miejscu stawiamy zgodność charakterów , szukamy dziewczyny miłej,skromnej,takiej w której obecności jest nam naprawdę dobrze a nie zawsze idzie to w parze z urodą modelki ;p

Jako typowi samce lubimy ogladać sie za dziewczynami ale chyba częściej przykuwają nasz wzrok fajne opelki :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Po wypowiedziach dziewczyn na tym forum mam wrażenie że wy naprawdę sądzicie że nam chodzi tylko o to o czym wy myslicie, a tak naprawdę nie myślimy o tym o czym wy myślicie, że my myślimy, więc nie myślcie tak dalej bo to błędne myślenie :wink:

Dla mnie przedewszystkim liczy się żeby dziewczyna była miła, skormna, ciepła, WIERNA...

Jeśli dziewczyna jest też ładna, to jest to fajny dodatkowy bonus ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności