Skocz do zawartości

Typ kobietki


Gość GmsMetallica

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaaa! Przytulić wtedy! Nooooooo!

Oczywiście, a, potem parę tygodni leczyć rany po paznokciach, :lol::lol::lol:;p:lol:

 

 

 

Przepraszam , kto mi wyjaśni co to za krzyżyk wyskoczył nad moim zdjęciem?

Czyżbym nagrabił sobie aż tyle u płci pięknej, że postawiły już na mnie krzyżyk?

Ja też widzę ten krzyżyk nad Twoim foto ,ale to chyba samo zniknie jak będzie chciało :lol: Mnie sie tak czasem robiło,jak jakiś obrazek sie nie chciał wyświetlić,więc myślę że to nie jest sprawka płci pięknej... :wink:Słoneczka z gg pod postami też sie teraz nikomu nie wyświetlają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kill3rReaper
Aneta83, łatwo mówić... Może akurat wtedy ona tego nie będzie chciała i co wtedy? Można przez to ją bardziej wkurzyć... Ale jak ja już powiedziałem: nie miałem wiele do czynienia z dziewczynami, więc się nie chcę wypowiadać, ale porady które tutaj dajecie, szczególnie od płci pięknej :lol: na pewno mi się przydadzą :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta83, łatwo mówić... Może akurat wtedy ona tego nie będzie chciała i co wtedy? Można przez to ją bardziej wkurzyć... Ale jak ja już powiedziałem: nie miałem wiele do czynienia z dziewczynami, więc się nie chcę wypowiadać, ale porady które tutaj dajecie, szczególnie od płci pięknej :) na pewno mi się przydadzą :-(

Możesz mi wierzyć na słowo,że wkurzysz ja jeszcze bardziej jak nic nie zrobisz.,więc już lepiej przytulić i powiedzieć że będzie dobrze,nawet jeśli nie jestes tego pewien,czasami takie małe ,,kłamstewka'' czynią cuda :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja cos dopisze,otóż kobiety sa bardzo skomplikowane i moim zdaniem robią wszystko zeby sobie utrudnić zycie idąc na zakupy potrafią dwie godziny zastanawiac sie która kupic sukienke,czy zieloną czy niebieską?Nie wazne jaka wybierze ważne jest po dwóch dniach wymieni ja na rózową :-( Taki mały żarcik :D Jedno jest pewne nie da sie bez nich żyć i osobiście bardzo je szauje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja cos dopisze,otóż kobiety sa bardzo skomplikowane i moim zdaniem robią wszystko zeby sobie utrudnić zycie idąc na zakupy potrafią dwie godziny zastanawiac sie która kupic sukienke,czy zieloną czy niebieską?Nie wazne jaka wybierze ważne jest po dwóch dniach wymieni ja na rózową :D Taki mały żarcik :D Jedno jest pewne nie da sie bez nich żyć i osobiście bardzo je szauje :)

Z ta sukienką to nawet dobry przykład :-( W sumie często mam tak ,jak i parę dni temu ...kupiłam sobie czapkę,pózniej wchodze do auta i zaczynam się w niej oglądać w lusterku i stwierdzam ze to jakaś totalna katastrofa i czapka odstaje za bardzo i nie ten wzorek miał być i w ogole co ja kupiłam :-( no i tym sposobem mam pełno rzeczy w szafie które sobie leża,bo jakiś czas po kupieniu stwierdziłam że jednak mi się przestały podobać,i chyba nie byłam przy zdrowych zmysłach kupując to coś :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie czapkę,pózniej wchodze do auta i zaczynam się w niej oglądać w lusterku i stwierdzam ze to jakaś totalna katastrofa i czapka odstaje za bardzo i nie ten wzorek miał być i w ogole co ja kupiłam :lol:

To nic takiego, to normalne.

Ta zbyt wielka róznica plłci objawia sie np tak: facet i kobieta kupują samochód, ktoś pyta jaki, facet odpowiada :astra ,rok 2005 ,diesel, kombiak, no cudo dwie i pól sekundy do setki,

a niewiasta? Ona odpowie:

-różowy, tapicerka błekit, taki z odcieniem lazuru ale nie modrego

- dobra , dobra ,ale jaki silnik?

- No taki srebrzysty z czarnymi wykończeniami

 

[ Dodano: Nie Lis 18, 2007 23:48 ]

I to wcale nie jest nabijanie sie z kobiet, to prawda,

Żonkosie, przypomnijcie sobie ile razy żona kazała wam założyc np ciemnozielone spodnie, a wy przeszukiwaliście szafę by znaleźć takie, okazywało się że ta ciemna zieleń jest czarna po prostu ,ale nie dla Niej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności