Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem na drzwiach pojawily sie bable i odpryski i rdza. Pojechalem do lakiernika popytalem i powiedziel ze jak dobrze dobierze w mieszalni farbe to nie powinno byc znac. Mam lakier metallik srebrny czy roznice w odcieniu moga byc duze?

Napisz ile zapłaciłeś za malowanie, mam podobny problem u siebie plus dodatkowo jeszcze progi.

Malujesz cale drzwi czy tylko do listwy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr

 

 

Napisz ile zapłaciłeś za malowanie, mam podobny problem u siebie plus dodatkowo jeszcze progi. Malujesz cale drzwi czy tylko do listwy ?

Witam.Pozwolę sobie na krótką odp.Lakiernicy często biorą wynagrodzenie od tzw.elementu.Więc czasem za malowanie całych drzwi zapłacisz tyle samo co za malowanie tylko do listwy u innego.Realny koszt takiej usługi to 200 do 350 zł w zależności od lakieru,regionu itd.

P.S.

Zajmuję się lakiernictwem zawodowo :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pozwolę sobie na krótką odp.Lakiernicy często biorą wynagrodzenie od tzw.elementu.Więc czasem za malowanie całych drzwi zapłacisz tyle samo co za malowanie tylko do listwy u innego.Realny koszt takiej usługi to 200 do 350 zł w zależności od lakieru,regionu itd.

P.S.

Zajmuję się lakiernictwem zawodowo :spoko:

Kolego jeśli mogę Cię prosić to wypowiedz się co myślisz o folii 3M na progi, coś takiego polecił lakiernik teściowi i wydaje mi się że jest to jakieś wyjście w MERIVIE. Chodzi oczywiście o dedykowaną folię do takich rzeczy, dzisiaj na wielu nowych autach taka się znajduje. Możesz napisać w jakim mieście pracujesz? Ile wziąłbyś za progi i doły drzwi w MERIVIE, kolor czerwony bez metalica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr
Kolego jeśli mogę Cię prosić to wypowiedz się co myślisz o folii 3M na progi, coś takiego polecił lakiernik teściowi i wydaje mi się że jest to jakieś wyjście w MERIVIE. Chodzi oczywiście o dedykowaną folię do takich rzeczy, dzisiaj na wielu nowych autach taka się znajduje.

Zdecydowanie polecam montaż takiej folii.Sam mam takie na mojej Merivie :spoko:

 

 

Możesz napisać w jakim mieście pracujesz? Ile wziąłbyś za progi i doły drzwi w MERIVIE, kolor czerwony bez metalica.

Przepraszam,ale wydaje mi się,że takie info nie na forum.

Ciężko ustalać koszty na forum,bez oględzin auta.Widzę,że jesteś z Poznania,a ja z południa wlkp.(w stolicy naszej pięknej Wielkopolski na pewno znajdziesz solidnego lakiernika :tak: .Pozdr.

Edytowane przez romantyr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności