Skocz do zawartości

Świecąca się informacja o spalonej żarówce


Gość adrianek2216

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrianek2216

Cześć, mam pewien problem od bardzo dłuższego czasu na wyświetlaczu wyskakuje powiadomienie, że żarówka jest spalona a światło się świeci. Próbowałem już wszystkich sposóbw od wymiany żarówki po sprawdzenie auta na komputerze w zakładach naprawczych, ale komputer nie pokazuje żadnego błędu. Czy to może być powód zepsucia się wkładu w lampie czy może czegoś innego? Proszę Was o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobną akcję, kontrolka na desce i nie działający jeden halogen. Po puknięciu w ten halogen zapalał się, a kontrolka gasła. Wymieniłem żarówkę, popsikałem WD40 i przez jakiś czas miałem jeszcze komunikat, ale po odpaleniu halogenów, komunikat gasł, bo wszystko działało. Pojeździłem więc jeden dzień na halogenach i samo przeszło...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Standard. Słabej jakości styki. Oczysc z nalotu głowkę żarówki. Ja to robię papierem ściernym. To samo robie ze stykiem w lampie (odłączonej) obecnie zamierzam pokryć styki dodatkowym materiałem przewodzącym tylko jeszcze brakuje mi na to czasu i pomysłu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianek2216

Standard. Słabej jakości styki. Oczysc z nalotu głowkę żarówki. Ja to robię papierem ściernym. To samo robie ze stykiem w lampie (odłączonej) obecnie zamierzam pokryć styki dodatkowym materiałem przewodzącym tylko jeszcze brakuje mi na to czasu i pomysłu.

 

Robiłem już tego typu rzeczy, niestety nie pomogło

 

 

Miałem ostatnio podobną akcję, kontrolka na desce i nie działający jeden halogen. Po puknięciu w ten halogen zapalał się, a kontrolka gasła. Wymieniłem żarówkę, popsikałem WD40 i przez jakiś czas miałem jeszcze komunikat, ale po odpaleniu halogenów, komunikat gasł, bo wszystko działało. Pojeździłem więc jeden dzień na halogenach i samo przeszło...

 

Włączyłem halogeny i nie pokazuje, że żarówka jest przepalona, nie wiem czego to jest wina. Pojeżdzę na nich, może pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

nie chce mi się wierzyć, że sprawdziłeś wszystko. Konkretnie którą żarówkę zgłasza na wyświetlaczu? Wiązka w tym miejscu jest krótka więc mało jest miejsc które należy gruntownie sprawdzić. Masę całej lampy przede wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podmienić żarówki na dobrej jakości. Nie tylko styki mogą dawać taki sygnał ale też słabej jakości lub padająca żarówka.

Oczywiście zakładam ze wszystkie świecą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianek2216

nie chce mi się wierzyć, że sprawdziłeś wszystko. Konkretnie którą żarówkę zgłasza na wyświetlaczu? Wiązka w tym miejscu jest krótka więc mało jest miejsc które należy gruntownie sprawdzić. Masę całej lampy przede wszystkim.

 

Na wyświetlaczu piszę coś takiego "Fog Lamp, Check Left". Więc wydaje mi się, że to "fog" oznacza światło przeciwmgielne, parę dni temu wymieniłem żarówkę i nic to nie dało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności