Skocz do zawartości

uruchomienie telefonu w astrze III


Gość itsmeagain

Rekomendowane odpowiedzi

Gość itsmeagain

witam,

 

niedawno stalem sie posiadaczem opla astry i widze, ze srodkowa konsola ma przyciski sterowania telefonem... niestesty nie wiem jak podlaczyc swoj telefon do tego ustrojstwa (ani nawet nie wiem czy sie da)...

 

ktos moglby mi poradzic jak sie do tego zabrac..?

 

lopatologicznie poprosze...

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzić po vinie czy masz moduł

i poczytać na forum o module bluetooth... bo raczej UHB nie masz a tylko UHA

najprosciej - na wyświetlaczu powinna być zakładka z telefonem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość itsmeagain

dziekuje Kolego,

 

a gdzie moge sprawdzic na podstawie nr VIN czy mam modul..? musze sie z tym zwrocic do ASO..?

 

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość itsmeagain

Ech, możesz w aso ale też tu na forum jest odpowiedni temat

http://forum.opel24.com/topic/55670-proba-o-rozkodowanie-vin/?fromsearch=1

 

dziekuje,

 

skorzystalem z pomocy kolegi z forum spod linka, ktory podrzuciles i z VIN wynika, ze mam nastepujacą opcję:

 

UWB = INSTALACJA DO TELEFONU KOMÓRKOWEGO,BEZ REGULACJI GŁOŚNOŚCI & BLUETOOTH

 

rozumiem, ze modul bluetooth musze dolozyc..? czyli UWA tak..?

 

znalazlem cos takiego:

 

http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/91500-uwa-nie-masz-instalacji/

 

czy to wystarczy do uruchomienia tej funkcji..?

 

 

pytales, czy na wyswietlaczu jest zakladka telefon - owszem, jest ale wyswietla sie 'no phone'... obok recznego mam jakies przylacze, ale brakuje w nim bay'a do telefonu (sa same styki)...

 

pozdrawiam..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat ty masz UWB czyli podpięcie telefonu przez gniazdo/adapter.to co

musisz zrobić to popytać się czu jest i ile kosztuje adapter do twojego telefonu - zacznij od aso,p

opytaj się też o cenę montażu.

 

gdybyś chciał UWA to musiałbyś zapewne zdemontować UWB, IMHO lepiej zostać z UWB jak jest za rozsądną cenę - bo masz w tym od razu ładowanie i brak problemów z bluetoothem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość itsmeagain

o jakich problemach z BT piszesz..?

 

wydawalo mi sie, ze wygodniej jest miec BT bo w razie zmiany telefonu nie bede musial sie palowac ze zmiana bay'a...

 

rozumiem, ze jak mam aktywny BT w aucie to wsiadam i (raz sparowany wczesniej) telefon 'podlacza' mi sie do zestawu i mozna rozmawiac... tak przynajmniej mam w moim drugim aucie...

 

byly jakies problemy z BT w UWB...?

 

pozdrowienia..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z BT czasem jest problem ze sparowaniem, nie zawsze łączy się automatycznie (trzeba nawiązać połączenie) no i dodatkowo zużywa energię. tego nie masz przy adapterze

natomiast wygodą jest to że można często zmieniać telefony, jedyny wymóg to BT który spasuje do BT w UWB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie pytanie, BT w mojej Asterce łączy się bez problemu ze starszymi telefonami, obecnie mam smartphona na antku. Łączy się ale po jakiś 15-20 sekundach zrywa połączenie z telefonem. Soft UHP 1.91. Czy aktualizacja softu do v. 3.20 rozwiąże problem? Czy ktoś na forum z okolic legnicy, wrocławia lub jeleniej góry może to zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności