Skocz do zawartości

chlapacze.....


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ze brzydko wyglada to sie wszyscy chyba zgodzimy ale sa inne ZA zeby te chlapacze załozyc :mrgreen::):!:

 

[ Dodano: Pon Cze 19, 2006 21:25 ]

jak by to był kraj ze w całym roku słonce swieci :mrgreen: to bym nawet o tym nie myslał :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
według mnie to tez nie za ładnie wyglada ale jak jezdze w szczególnosci po zimie jak jest bloto to zostaja slady blota z przodu i z tylu bo nie ma chlapaczy co o tym sadzicie :mrgreen: ? [/b]

 

Eee tam. U mnie i szyby są zawsze w zimie obryzgane, a nie narzekam. Fajnie jest. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
według mnie to tez nie za ładnie wyglada ale jak jezdze w szczególnosci po zimie jak jest bloto to zostaja slady blota z przodu i z tylu bo nie ma chlapaczy co o tym sadzicie :mrgreen: ? [/b]

 

Eee tam. U mnie i szyby są zawsze w zimie obryzgane, a nie narzekam. Fajnie jest. :mrgreen:

sadomasochista:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

clapacze przed niczym nie chronia...jezdzilem 2 lata tigra z chlapaczami...w zimie i tak byl syf...a "asfaltowych kropek" :mrgreen: bylo tyle co jest teraz...w chlapaczach (plastikowe) natomiast zbieralo sie bloto z ziemia co spowodowalo ich znaczny przyrost na masie i powolne obrywanie sie wkretow mocujacych...

 

ogolnie ludzie z TT ze mnie szydzili :mrgreen: ...za co teraz im dziekuje...bo nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze chyba tylko ja (byc moze ktos jeszcze? ) mam w tigrze chlapacze :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
clapacze przed niczym nie chronia...jezdzilem 2 lata tigra z chlapaczami...w zimie i tak byl syf...a "asfaltowych kropek" :mrgreen: bylo tyle co jest teraz...w chlapaczach (plastikowe) natomiast zbieralo sie bloto z ziemia co spowodowalo ich znaczny przyrost na masie i powolne obrywanie sie wkretow mocujacych...

 

ogolnie ludzie z TT ze mnie szydzili :mrgreen: ...za co teraz im dziekuje...bo nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze chyba tylko ja (byc moze ktos jeszcze? ) mam w tigrze chlapacze :mrgreen:

nie wyglada to ładnie ale napewno chroni i nie mow ze bez chlapaczy jest tyle samo kropek z asfaltu co z nimi bo to niemozliwe a co do obrywania wkretów to chlapacze sa na zaczepy wiec nie rozumiem a pozatym łatwiej usunąc bloto z chalapacza niz lakeiru

Czytaj to co piszesz bo Twoje posty wygladaja jak rebus! Na razie je poprawiam, ale pozniej beda ladowaly w koszu! // mod

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

.nie wyglada to łądnei ale napewno chroni i nie mow ze bez chlapaczy jest tylse samo kropek z asfaltu co z nimi bo to ne imzoliwe a co do obrywania wkretów to chlapacze sa na zaczepy wiec nei rozumiem a pozatym łatwiej usunąc bloto z chalapacza niz lakeiru i tu sie z ta wypowiedzia zgadzam to jest głos na tak chlapaczom poparty dobrym argumentem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
.nie wyglada to łądnei ale napewno chroni i nie mow ze bez chlapaczy jest tylse samo kropek z asfaltu co z nimi bo to ne imzoliwe a co do obrywania wkretów to chlapacze sa na zaczepy wiec nei rozumiem a pozatym łatwiej usunąc bloto z chalapacza niz lakeiru
i tu sie z ta wypowiedzia zgadzam to jest głos na tak chlapaczom poparty dobrym argumentem

ale co ciekturym nei da sei tego wytłumaczyc wiedza po prostu swoje ale zyjemy w wolnym kraju :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chlapacze z przodu to podstawa! Zapytacie dlaczego? A to dlatego ze nie chce co rusz wymieniac progow. Jezdzac latem spod kol leca z ogromna predkoscia kamyczki ktorymi "naprawiaja" drogi, robia sie odpryski i powloka lakiernicza nie chroni juz blachy przed korozja. W zimie na progi chlapie posolony snieg co przyspiesza reakcje korozji i wymiana progow gotowa :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak dla mnie chlapacze z przodu to podstawa! Zapytacie dlaczego? A to dlatego ze nie chce co rusz wymieniac progow. Jezdzac latem spod kol leca z ogromna predkoscia kamyczki ktorymi "naprawiaja" drogi, robia sie odpryski i powloka lakiernicza nie chroni juz blachy przed korozja. W zimie na progi chlapie posolony snieg co przyspiesza reakcje korozji i wymiana progow gotowa :shock:

zgadazam sie w 100% ale widze ze nie przegadamy innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności