Skocz do zawartości

radio


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc czekalem okolo godziny i dalej nic niewiem ilem mam czekac. Wlaczam zaplon trzymam as i wlaczam radio trzymajac as wyskakuje 7 safe i zostawilem na godzine i dalej nic. Jak wrocilem to radio bylo wylaczone data byla na wyswietlaczu . Czyli mam czekac w srodku az piknie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio powinno być włączone na zapłonie około 10 minut przy 7safe.

Zwróć uwagę czy radio uruchamia się gdy włączasz zapłon. Czy po włączeniu zapłonu jest nadal data na wyświetlaczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak radio nie wlacza sie przy wklaczeniu zaplonu. Wlaczam zaplon trzymam as i wlaczam radio dzisiaj tak zrobilem i nic radio sie wylaczylo po niecalej godzinie i zostala data. Gdzies czytalem ze jakis gosciu mial tez problem 7 safe to trzymal ok 20 minut as i poszlo u niego. Dzisiaj tez tak zrobilem za drugim razem as zablokowalem zapalka i po godzinie wyloczylo sie i zostala data. I co robic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o ty czy się włącza wraz zapłonem gdyż plus po stacyjce uruchamia je.

Jeśli nie masz tego plusa to nie odkodujesz.

Może to tylko kostka radia nie styka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać co się stało z tym plusem lub nawet poprowadzić drugi.

W instrukcji odkodowanie rozpoczyna się mniej więcej tak:

Włączyć zapłon, wyłączyć radio,.....

Nie wyłączysz jak się nie włączyło.

 

 

 

edit

Możesz też znaleźć kogoś kto ma podobne radio i kod aby pozwolił u siebie rozkodować i wyłączyć wołanie kodu.

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość korbomolot

Proszę o informację czy możliwe jest i jak dokonać zresetowania błędnego wpisywania kodu do radia/3 błędne wpisy/,pozostało 7 prób.Jednak wydaje mi się jakimś nieporozumieniem any kolejne próby odbywały się przy włączonym zapłonie/uruchomionym silniku/,zważywszy,że ostatnia dziesiąta próba trwa 640 minut i jest to jakiś absurd aby auto na postoju pracowało przez 640 minut aby wpisać ,,durny kod,, :?:.Czy istnieje jakis inny sposób aby bez uruchamiania silnika dokonać przeczekania czasu kolejnej nieudanej próby, a może uda się jakoś wyresetować te błędne próby i przejść od razu do 10 wolnych prób?/czy pomaga zdjęcie klemy z akumulatora?/

 

Aha te moje błędy w wpisywaniu kodu wynikały z tego,że wpisywałem kod security zamiast radio code,teraz pozostało mi 7 prób,ale nie chcę uruchamiać auta na postoju przez 10 minut/potem może być 640 minut? czyli ponad 10 godzin???/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności