Skocz do zawartości

Prośba o zerknięcie na książkę serwisową


Gość chwileulotne85

Rekomendowane odpowiedzi

Z siedzeniem kierowcy było cos robione naprawiane moze nic a moze wytarty bok warto dokładnie zwrócic uwage.pasek rozrzadu tez nie był wymieniany .Dla mnie osobiscie przebieg podejrzanie niski.Ja sam sprowadziłem astre i ksiazka była juz prawdopodobnie sfałszowana.w ksiazce był olej 5W40 a w bagazniku 10w40 na dolewke.Auto zakupiłem w niemieckim komisiea włascicile był bardzo drobiazgowy bo było wszystko w zapasie linka przewody płyn do spriskiwaczy itp i ten olej pewnie na dolewke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiscie ze pomysłałem ale przeciez ktos przedtem powinnien wpisac 10w40.Ksiazka była od poczatku i zadnego wpisu 10w.Troche załuje bo nie było daleko od własciciela auta i mogłem zapytac ale człowiek sie cieszył ....i do głowy mi nie przyszło ze moze cos byc nie tak

Ps.Było to jedyne auto które nadawało sie do kupna w załozonym budzecie i cenie zblizonej do tych w Polsce.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chwileulotne85

Fakt faktem jestem podłamany, że to rocznik 2005 auta.

Nie ma szans na taki przebieg.

 

Już chybna nigdy nei dostanę tej Signumki 2.0 z rocznika 2006, 2007 w dobrym stanie ech.

 

ale kombinujecie ;)

 

a moze zalane bylo 5W

ktos niekumaty kupil na dolewki 10W

stad jedno w ksiazce a drugie w bagazniku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem

przebiegiem auto kupujesz ??

co za roznica czy to 2005 czy 2006 ?

na stan techniczny patrz a nie na przelot

sam wbijasz sie w ten porypany od lat system

ze auto nie moze miec wiecej jak 150 tys

i niewazne czy ma 5 czy 10 lat

w cenie roznica bedzie jak juz

wedlug vin to model rocznikowy 2006

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mmarcinicramm

Kombinując dalej... jeśli był taki drobiazgowy, a olej wymieniał w ASO, a tam zawzwyczaj leją olej z beczki, więc może chciał mieć na dolewke olej z tej beczki z której został wlany do silnika, a w domu może miał tylko opakowanie po 10w40.

 

Również skupiłbym się na stanie technicznym, a nie na roczniku czy przeiegu.

Edytowane przez mmarcinicramm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_sieradz

dokładnie jak Gawlak pisze.

 

nie kupujesz auta za 200tys.

 

a jak chcesz pewne auto to zapraszam http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:opel,mdl:signum,frn:2006-01,frx:2008-12,ful:petrol,ccn:1801,ccx:2000

 

najtansza kosztuje 8000euro.

 

wyobraź sobie w jakim stanie przyjechała ta z Sieradza jak on dał połowe tej ceny

Edytowane przez Piotrek_sieradz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chwileulotne85

dokładnie jak Gawlak pisze.

 

nie kupujesz auta za 200tys.

 

a jak chcesz pewne auto to zapraszam http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:opel,mdl:signum,frn:2006-01,frx:2008-12,ful:petrol,ccn:1801,ccx:2000

 

najtansza kosztuje 8000euro.

 

wyobraź sobie w jakim stanie przyjechała ta z Sieradza jak on dał połowe tej ceny

Masz rację. Żeby dostać taki okaz trzeba wyłożyć minimum 33 tysiące.

Skoro gość sprzedaje ją za 26900 to coś musi być faktycznie na rzeczy.

No nic trzeba zbierać kasę i znaleźć kogoś by jechać ewentualnie na wycieczkę do Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności