Skocz do zawartości

Jaki akumlator?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ja miałem jakiegos feniksa to mi sie kilka razy rozłądował i go trafiło. przepłukałem go ,załałem nowym roztworem i dałem dziadkowi do fiestozorda i u niego smiga :wesoly:

ja mam auto part juz drugi rok i jest jak najbardziej ok.

 

powiem tyle: kazdy aku jest dobry jesli nie trafi sie na wadliwy model i jesli sie troszke o niego zadba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość jogi1982

powiem tyle: kazdy aku jest dobry jesli nie trafi sie na wadliwy model i jesli sie troszke o niego zadba.

oj kolego jestes w błedzie myslac ze kazdy jest dobry :wesoly:

jak wiekszosc proponuje centre plus daja 3 lata gw moj już ma 4 latka i wcale o niego nie dbam :cry: i ani razu mine nie zawiódl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

4 latka i wcale o niego nie dbam

 

kolego, piszac dbac mam na mysli po prostu nie rozładowywanie go!! :wesoly:

podejrzewam ze gdybys miał np jakies zwarcie w instalacji i czasem akumulator rozładowywał by Ci sie, albo np. byłby za mały i rozłądowywałbys go słuchajac radia(jak masz jakies mocniejsze radyjko), to nie wytrzymałby tych 4 lat :cry:

 

widocznie masz dobrze dopasowana pojemnosc.

 

o centrze to rzeczywiscie dobre opinie słyszałem.

 

 

takie pytanie:

jak długo tak wlasciwie "żyją" Wam akumulatory i jakie to firmy?? bo nie mam jakiegos odniesienia.

 

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo tak wlasciwie "żyją" Wam akumulatory i jakie to firmy?? bo nie mam jakiegos odniesienia

Kol.szupek, miałem w maluchu 8 lat i sprzedałem go nie wiedząc ile jeszcze wytrzymał .W Tipo którego jeszcze mam miałem 6lat i walnął mi jednego dnia i to w lipcu jak były tęperatóry powyżej 27**W astrze mam już oryginalny 6lat i trzyma .Teraz są już nowej generacji Wapniowe Takim jest Futura Centra Do astry z moim silnikem poj. 72Ah i prądem rozruchu 640-680A kosztuje 430-450żł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

zywotnosc molochowe za okolo 70zł od 0 dni do 5 miesiecy :wesoly: (może i wiecej ale czemu maja znaczek z 1 hehehe:)

orginalny oplowski 45Ah 210A od 2002 II do 2006 X off

centra plus 45Ah 360 A 2003 V do chwili obecnej :cry:

Varta około 5 lat 65ah i zdechło mu sie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak szukacie centry to koledzy zwroccie uwage na nalepke z boku akumulatora jezeli jest koloru zoltego to jest akumulator strikto z polski z poznania a jezeli nalepka jest niebieska to jest poprostu import z francji producent tudor lub z hiszpani producenta nie znam ale wszystkie z grupy exide

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

jak szukacie centry to koledzy zwroccie uwage na nalepke z boku akumulatora jezeli jest koloru zoltego to jest akumulator strikto z polski z poznania a jezeli nalepka jest niebieska to jest poprostu import z francji producent tudor lub z hiszpani producenta nie znam ale wszystkie z grupy exide

oki a jest jakas różnica skad pochodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja tam tylko na centrze jezdze i tylko do centry mam zaufanie...

a ze jestem w temacie heheh na co dzien zajmuje sie sprzedaza akumulatorow wiedz dziele sie informacjami na forum a co do akumulatorow tych importowanych duzo jest na nich reklamacji... wiecej chyba pisac nie musze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności