Skocz do zawartości
Gość wojtec85

Agila a wózek dziecięcy

Rekomendowane odpowiedzi

P. S. Moja głupota dotyczyła czasów kiedy nie było obowiązku stosowania fotelików.

wtedy tez nie było fiatów seicento

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie do znawców tematu, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi mi o to czy w bagażniku Agili zmieści się wózek dla dziecka. Auto ma być używane tylko przez moją żonę i "nowoprzybyłęgo" obywatela : SMILE :, krótkie dojazdy po mieście 3 do 4 kilometrów. Czy to auto to dobry wybór ??

Pozdrawiam

Witam.

Moim skromnym zdaniem, uważam że Agila ma bardzo praktyczny bagażnik, ponieważ jest wysoki, a i tylna klapa otwiera się na taka wysokość, że wysoka osoba spokojnie schowa się pod nią w czasie deszczu :spoko: W bagażniku przewoziłem wózek bliżniaczy firmy DUO bez demontażu kółek, miałem dorobiony metalowy haczyk, którym mocowałem wózek z zagłówkiem aby sztywno trzymał się. Pozdrawiam Jeżeli chodzi o wybór auta do miasta to jest super, wygodnie wsiada się, dobra widoczność, zwinny, wysoki prześwit ( u mnie pod blokiem, od czasu do czasu ktoś rozwala miskę olejową albo zderzak przez wysokie krawężniki na parkingu ) Silnik pali średnio 7 L w mieście 1.2 pojemność i wolno rozgrzewa się ( właśnie będę coś z tym kombinować, a obecnie założyłem osłonę pod silnikiem ) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi