Skocz do zawartości

Światła awaryjne przy przekręceniu kluczyka. Astra 3 GTC


Gość G.T.C

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że nie koniecznie muszą poduszki lub napinacze wypalić.Koleś kiedyś niewielką brzozę zabrał na błotnik tyle że przy słusznej prędkości i taki efekt miał a nic nie wyskoczyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość romantyr

 

 

Czyli masz potwierdzenie że autko niestety miało jakąś przygodę i sterownik airbag ma zapisany crash.Żarówka na pewno wyciągnięta bo w przeciwnym wypadku świeciła by się non-stop.Podjedź do elektronika samochodowego żyby ci "wyczyścił" sterownik od poduch i wszystko dokładnie sprawdził.Czy zamiast poduch i napinaczy nie są powsadzane "emulatory" czyli rezystory.
Dzięki Kolego,tego nie wiedziałem.Człowiek uczy się całe życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy kupiles fure? bo jak kilka tyg. temu....to oddawaj i zabieraj kase-wady ukryte...

oczywiscie jak na fakturze masz wpisane tyle ile faktycznie zaplaciles, bo to jest teraz dowod. Jak zaplaciles np.20k.pln i f-ra ma to samo to oki. Ale jak f-ra ma 15k.pln to juz jestes w plecy 5k.pln bo nie udowodnisz ze zaplaciles 20k.pln.

W sumie jesli sprzedajacy jest firma to masz na oddanie auta z powodu np. wady ukrytej az 2 lata. Chyba ze teraz cos sie pozmienialo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kontrolka swieciła przy zakupie bo sprzedawca mówił że ma w fotelu urwany zaczep czy cos takiego (niewiem nie znam sie)

 

sorki :) czy wy tez nie mozecie dawac reputów na forum? bo mi nie dziala dodawanie

Edytowane przez G.T.C

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty uwierzyles? Powiedzial o zaczepie...a powod jest, z tego wynika ze calkiem inny. Wiec wciaz wada ukryta...

Powiem Ci tak, raz kupilem takiego ... zaplacilem ok 30k.pln ale na fakturze mialem duzo mniej. Wiec spasowalem z oddawaniem auta. Koniec koncow auto ponad 3 lata sluzylo mi okay...wiadomo cos tam sie popsulo, to trzeba bylo naprawic...ale nie narzekalem. Oprocz tego ze swiadomosc auta powypadk. nie dawala mi spokoju...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kontrolka swieciła przy zakupie bo sprzedawca mówił że ma w fotelu urwany zaczep czy cos takiego (niewiem nie znam sie)

Sam kupowałeś auto bez pomocy np mechanika?!Zazwyczaj ja nie duza usterka to sprzedajacy naprawia bo wie ze łatwiej i drozej sprzeda auto.Jezeli droga to zazwyczaj sciemnia..

Ps.Miejmy nadzieje ze olej w zbiorniczku to tylko chłodniczka ,z poducha pewnie tez bedzie wydatek....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w czym przeszkadza ten brak poduszki?

Moze az brak tak nie przeszkadza a nalezy zastanowic sie na przyczyna jej braku i sprawdzic bezwypadkowosc a raczej wypadkowosc auta

Pozatym poduszki sa po to by dbac o bezpieczenstwo kierowcy i pasazerów auta.....

Edytowane przez mk5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności