Skocz do zawartości

Światła awaryjne przy przekręceniu kluczyka. Astra 3 GTC


Gość G.T.C

Rekomendowane odpowiedzi

a to w czym przeszkadza ten brak poduszki?

zobacze po wymianie chłodniczki-oby to było to...

 

Ile Ty masz lat? To Twoje pierwsze auto?

Pomyśl teraz jakie będziesz miał problemy ze sprzedażą, pomyśl jaką masz pewność, że ten samochód podczas ewentualnego wypadku zapewni bezpieczeństwo. Nie wiadomo jak był uszkodzony i jak naprawiany i czy poduszki zadziałają ponownie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ziomson

Do pierwszego dzwona. ;)

Też mam po wypadku astre. Poduszki już są wsadzone, lecz zostały mi napinacze do wymiany.

Czy to prawda jest, że jeśli poduszki są sprawne, a kontrolka airbaga świeci to i tak poduszki wystrzelą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy w starszych autach nie mają wogóle poduszek i jakoś jeżdzą

Bez urazy kolego ale troche mało powaznie podchodzisz do tematu.Po pierwsze nalezy sprawdzic co jest przyczyna moze jakas błahostka ale przeczucie podpowiada mi ze raczej nie.(jezeli byłoby prosta lub tania naprawa to sprzedajacy by to zrobił-ja bym np nie kupił auta z uszkodzonym airbag -kota w worku)Druga sprawa to sprawdzenie czy auto nie uczesniczyło w powaznej kolizji.Trzecia trzeba sprawdzic czy cos nie było kombinowane z airbag bo moze Ci wystrzelic w najmniej oczekiwanym momencie.

Tak czy nie tak nalezy sprawdzic moze sie okazac nic a moze byc problemem...

Bierzemy dwa auta golfa 2 i nowe auto z airbag .Golf podejrzewam 2 razy przejezdzi bezawaryjnie auta nowej generacji.Ale w przypadku wypadku kierowaca auta nowej generacji bedzie jezdził dale(samo auto raczej juz nie strefa zgniotu)j a golf tez bedzie jezdził (wyklepie sie) a kierowaca golfa juz raczej nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość Grzegorz123

Dokladnie mam to samo.

Auto po strzale sobie kupilem niewielkim.

Ale poduszka kierowcy strzelila i w sterowniku poduszek jest zapisane crash

Dlatego migaja awaryjne po przekreceniu stacyjki

sprawdzic poduszki skasowac blad i dalej smigac:)))))

Oczywiscie poduszki musza byc na miejscu i wszystko musi byc sprawne!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności