Skocz do zawartości

Umiejętności, refleks, fart - dla mnie wielka masakra


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

http://youtu.be/k5uZgp1N1SU

Pan Darek, bohater tego filmu tak komentował na YT co było dalej:

 

nie policji nie powiadomiłem ale na drugi dzień żałowałem bo na nadkolu jest rysa od zderzaka busa. nie wyczułem alkoholu od kierowcy. Ten drugi samochód był w ruchu i on najbardziej był w szoku i bił gościa z busa. Z tyłu miał kobietę i dziecko bez fotelika i pasów. Prawdopodobnie jechali tylko parę kilometrów i co miało by się stać. Ja miałem do przejechania jeszcze 400 km więc nie miałem czasu na policję.

Dariusz Ż.

a na pytanie co mówił i jak się tłumaczył kierowca busa:

 

Po pierwsze to starszy facet powiedział że mnie nie widział. W kółko powtarzał że szef wysłał go sprawdzić busa po naprawie. Prawdopodobnie patrzył na kontrolki

Dariusz Ż.

 

Pan Dariusz jechał Fiatem Grande Punto 1.3 Diesel. Poza umiejętnościami, refleksem i szczęściem dużo zawdzięcza odpowiedniej pozycji rąk za kierownicą.

 

Duże gratulacje należą się żonie Pana Darka, która pokazała swoje opanowanie starając się łagodzić ewentualne następstwa sytuacji z filmu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Duże gratulacje należą się żonie Pana Darka, która pokazała swoje opanowanie starając się łagodzić ewentualne następstwa sytuacji z filmu

Przez przesady z tymi gratulacjami dla żony.......

Albo jesteśmy cywilizowanym krajem w UE, albo drugim "dzikim zachodem", czy Ukrainą? :hyhy:

Ewentualne następstwa sytuacji? :boks:

Trzeba było dzwonić po policję, jest zapis wideo, facetowi z busa pewnie zatrzymaliby prawko i skierowali sprawę do sądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oto chodzi, są nerwy jest impuls a za tym mogą iść czyny, których później można żałować. Każda sytuacja jest inna, ale akurat w tej sytuacji busem jechał starszy Pan. Można było wezwać policję, ale nie wyobrażam sobie :P by oklepać takiego dziadka :) hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleks i zimna krew godna pozazdroszczenia.Gdyby kierowca z kamerką jechał minimalnie szybciej nie było by już tak słodko.Aż dziwne,że przy tak gwałtownym manewrze auto nie straciło kierunku jazdy.

Edytowane przez Natan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności