Skocz do zawartości

Nie wylacza sie radio przy otwieraniu drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam opla corse c rok 2004 ale tez mam problem otoz ostanio wyciagałem akumulator do ładowania po wykonaniu ładowania wszystko normalnie przebiegło radio normalnie gra zachowuje sie ok ale w trakcie otwarcia drzwi nie wylacza sie ,jest to dla mnie bardzo przydatna funkcja,wiem że mozna taką funkcje aktywowac tylko jak?Panowie pomożcie,radio ma symbol CD 30 MP3. Pozdrawiampost-46170-0-34271400-1424794959_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie/wyłączenie radia nie jest w żaden uzależnione od otwierania drzwi tylko od obecności kluczyka w stacyjce.

Witam bardzo dziekuje za odpowiedz ale niestety radio mam ciagle wlaczone czy mam kluczyk w stacyjce czy nie mam i tak gra,gdy je wylacze klawiszem OI dopiero sie wylaczy nadmieniam ze przed rozlaczeniem aku do ladowania wylaczenie dzialalo bez problemu.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Cytat zapożyczony:

 

"Zwykle radia się słucha w czasie jazdy. Po skończonej podróży gdy wyłączamy zapłon i wysiadamy z samochodu wyłączamy także radio. Przy odpowiednim podłączeniu radio będzie się nam wyłączać i włączać wraz z wyłączaniem i włączaniem stacyjki w pozycję zapłon. Ale wtedy aby można było radia słuchać na postoju trzeba mieć włożony kluczyk w stacyjkę.Nie jest to zbyt korzystna sytuacja. Najlepiej byłoby mieć możliwość włączenia radia także gdy kluczyka nie ma w stacyjce ale mimo to nie tracić możliwości wyłączania radia kluczykiem. To właśnie umożliwia funkcja logika zapłonu (ignition logic)."

 

Tak jest w przypadku mojego radia CD30 MP3 Delphi Grundig.Funkcja znajduje się w podmenu przycisku settings.

Edytowane przez Natan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo mój problem jest bardzo podobny. Też mam kłopot z radiem (model jak na fotce) a mianowicie cały czas świeci się podświetlenie przycisków odbiornika. Nie ma znaczenia czy świecą się światła lub czy jest lub nie kluczyk w stacyjce, podświetlenie działa uparcie. Ostatnio aż do całkowitego rozładowania akumulatora. Co się mogło stać ?! Mieliście może podobne problemy ? Prosiłbym o pomoc, pozdrawiam !

post-22824-0-14724500-1424885281_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege momores dobrze ze sia tak stalo ze jestes podpiety pod moj problem a ja sprobuje pomoc Tobie,kiedys mialem tego typu problem w innym radyjku samochodowym otoz swietny rezultat dalo wyciagniecie radia z auta i wyniesienie go do domu zeby poprostu wyschło gdzies złapało wilgoc jak to w samochodzie, trzymanie go w cieplym miejscu, pomieszczeniu przez 2-3dni powinno sprawe zalatwic.Jezeli to nie pomoze no to niestety trzeba bedzie sie ukłonic elektronikowi zeby przejzał tranzystory ale mysle ze to jest sprawka wilgoci.Tylko pamietaj o kodzie do radyjka.Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mysle ze moj problem moj temat jest zamkniety chyba nie ma patentu na moje nie wylaczajace sie radio trzeba mi sie udac do serwisu nigdzie w instrukcjach nie ma opisu,owszem jest ale nie do tego radia.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Kettenkrad

Miałem to samo. Jutro podejdę do auta i napiszę co powinieneś zrobić. Włączenie funkcji zajmuje 30 sekund.


Witam mysle ze moj problem moj temat jest zamkniety chyba nie ma patentu na moje nie wylaczajace sie radio trzeba mi sie udac do serwisu nigdzie w instrukcjach nie ma opisu,owszem jest ale nie do tego radia.Pozdrawiam

 

Sprawa prosta. Najpierw wciskasz przycisk SETTINGS zaraz potem "strzałkę w dół" na tym okrągłym przycisku (pomiędzy przyciskami BASS i TREBLE). Będą dostępne dwie opcje: AUDIO i SYSTEM. Ustaw na SYSTEM, ponownie klikając "strzałkę w dół". Wyświetli się napis ING. LOGIC. OFF. Wciśnij "strzałkę w bok" tak żeby zamiast ING. LOGIC. OFF było ING.LOGIC.ON. Ponownie naciśnij przycisk SETTINGS. Będzie działać:)

 

Jeżeli pomogłem, proszę kliknij zieloną strzałkę na moim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności