Skocz do zawartości

Astra II Kombi Comfort 2000


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że dla Was banalne pytania, ale ja naprawde nie siedzę w temacie - jestem zielony. Otóż kupiłem Astre II Kombi Komfort (rocznik 2000 - Bochum) i niestety stwierdziłem ze mam tylko 2 głosniki przednie.

1 moje pytanie:

Czy w tylnych drzwiach będzie pociągnięta wiązka na tylne głośniki ? Czy wiązka do tzw. "gwizdków" będzie pociągnięta ??

2 moje pytanie:

Czy mój wyświetlacz będzie współpracował z Radiem RDS. Niestety mam oryginalne Radio Grundig bez RDS, pożyczyłem od kolegi oryginalne radio z Astry Blaupunkt i niestety wyświetlacz nie pokazuje żadnych informacji - zauważyłem że jeden z kabli mojej wiązki w samochodzie od radia jest przecięty - Czy to może być przyczyną że wyświetlacz nie pokazuje info z RADIA??, czy po prostu mój wyświetlacz jest "ubogi"??

Z góry dziękuje za informację

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym modelu powinny być głośniki w tylnich drzwiach ja mam,instalacja do gwizd, to nie wiem bo nie zciągałem tapicerki ,a ty demontowałeś tylną korbke do szyb ,podam ci strone z opisem złącz fabrycznych i tam jest jakiś grundig .

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Wyświetlacz raczej jest taki sam. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzięki za stronkę

 

Niestety głośników nie ma - ściągnąłem maskownice głośników, nie widzę także żadnych kabli, a nie chce bez powodu ściągać boków drzwi by sprawdzić czy jest tam wiązka. Więc może ktoś będzie wiedział czy wiązki do głośników są pociągnięte do wszystkich drzwi.

 

A i jeszcze jedno czy ma ktos moze opis poszczególnych kabli w wiązce radiowej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sprawy wyświetlacza. Dziś sprawdziłem ten jeden obcięty kabelek (link ponizej)

Jest to kabel ze złącza A zasilania poz.5 - ponoć sterowanie anteną automatyczną. Zauważyłem że z tego gniazda wychodzą dwa kable - jeden jest obcięty - patrz link. Czy to moze miec jakiś wpływ na to że oryginalne radio Blaupunkt nie współpracuje z wyświetlaczem??

 

 

http://img80.imageshack.us/my.php?image=kostkabm9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeusmobil połączyłem i nic KUPA nie działa - nic się nie zmienia na wyświetlaczu!!!

Pomocy przecież ten wyświetlacz musi zadziałać:evil: Ma ktoś może jakiś pomysł ??

Radio jest OK bo sprawdziłem u kolegi który też ma Astre i u niego od razu wyskakuje dolna linijka na wyświetlaczu a ma Astre starszą o 2 lata - niemożliwe żeby mój wyświetlacz nie obsługiwał radio

POMOCY ?? Ma ktoś jakąś sugestię??

 

Z góry dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak data i godzina działa. Czytałem gdzieś że wyświetlacz zadziała / przystosuje sie do wyświetlacza jeżeli naciśnie sie kombinacje klawiszy 3+5 lub 4+6. Czy to prawda / Czy ktoś się na tym zna??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności