Skocz do zawartości

Vivaro 2007 co noc wyje alarm


Rekomendowane odpowiedzi

Gość koliber86

Witam W tym poscie napiszę o alarmie

Mianowicie problem polega na tym ze po zaryglowaniu centralnym zamkniem wszystkich drzwi (zamkniete) załączy się immo no i alarm bo podczas przycisku złychać rygle oraz dzwięk pojedynczy syreny no i ok alarm działa drzwi zamkniete problem polega na tym ze juz drugą noc około godziny 2-3 włącza się syrena i wyje i musze wyjsc użyć centralnego zamkna aby go otworzyć no i dzisiaj został pozamykany z kluczyka tzn guzikiem w aucie funkcja zamykania pozamykałem wszystkie drzwi a drzwi kierowcy poprzez zamek w drzwiach i użycie kluczyka

 

 

wczesniej pisałem o problemie centranego zamka ale okazało się ze zamek w drzwiach kierowcy nie odbijał i wymieniłem fabrycznyna uzywany fabryczny i juz teraz moge zamknąc drzwi kierowcy za pomocą kluczyka

 

 

zastanawiam sie czy jak zamknę auto na noc za pomocą przycisku w kabinie co automatycznie zamknie mi drzwi ale drzswi od kierowcy zamknę kluczykiem to czy syrena bedzie dalej wyła i czy bedzie aktywowana proszę o pomoc bo juz sąsiedzi zaczynają patrzeć z pod byka....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koni2305

Ciekawa sytuacja, auto całą noc stoi z włączonym alarmem i nagle w pół nocy zaczyna wyć.

Ktoś pewnie szturcha to auto nocą, albo jakieś koty sąsiadów po nim łażą.

Jak zamkniesz z przycisku i kluczyka to alarm się nie aktywuje, zresztą możesz sprawdzić zamknij przyciskiem i po minucie otwórz tylko te nie zamknięte drzwi kierowcy, jak nic nie będzie wyło to się nie aktywował. Z drugiej strony po co Ci alarm którego i tak nie będziesz włączał? (wywal go lub dezaktywuj).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz pojedynczy sygnal dzwiekowy i brak mrugniecia kierunkami podczas zamykania przytrzymujac przycisk nie dluzej niz 3 sek to ewidetnie oznaka otwartych drzwi lub maski, w praktyce wychodzi ze ktorys z czujnikow przy drzwiach nie jest wystarczajaco docisniety i dlatego jest jak jest

Na zaplonie swieci kontrolka otwartych dzwi ale w przypadku otwartej maski juz nie

Przytrzymujac przycisk dluzej niz 3 sek uslyszysz kolejny pojedynczy sygnal dzwiekowy sygnalizujacy dezaktywacje alarmu

Mi czasem wariuje czujka na drzwiach suwanych i tez wyje, jakos niemoge sie zebrac by to ogarnac ale zawyje raz na kilka tyg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam podobny problem bo mam vebasto. Jak za dużo go sobie używam to w nocy spada temperatura i alarm reaguje na spadek napięcia akumulatora. U mnie rozwiązaniem okazala się po dwuch latach wymiana akumulatora. A teraz drugi zaczyna robić to samo. Ewentualne podładowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności