Skocz do zawartości
Cristobaal

Złącze usb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w wersji z 2012 roku występuje złącze usb aby można było odtwarzać muzykę? Auto z silnikiem 1.4t 120 KM, wersja angielska czyli vauxhall model SE. Jeśli nie czy można w jakiś sposób dołożyć taki wynalazek?

Shamu by TT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy od radia. Poczytaj na forum...

With mobilephone sent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu masz info http://dixi-car.pl/radio-opel.htm

Powinno być USB, ale głowy nie dam sobie za to uciąć.

With mobilephone sent.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam model i złącze USB jest. Niestety jakość dźwięku z tego złącza nie jest zbyt dobra. CD i radio grają dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

USB jest złączem cyfrowym i nie ma nic wspólnego z jakością dźwięku. Na to ma wpływ natomiast kompresja pliku muzycznego.

Zgodnie z tym co opel podaje na stronie dilera to USB nie zawsze było standardem, do któregoś roku było jako opcja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auto kupiłem, ma system cd 400 i złącze usb, działa i jakość dźwięku jest ok. Niestety nie ma modułu Bluetooth do telefonu, da się jakoś dołożyć?

Shamu by TT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kicaj 320kbps i musze głośność dawać na 18-20 żeby normalnie słuchać muzyki gdzie przy tej samej głośności radio lub CD Audio rozwali mi uszy.
To samo tyczy się AUX

@Cristobaal mozna. Najbliższy salon Vauxhall'a założy Ci firmowy moduł. Niestety nie wiem jaki jest tego koszt.

Mogę podać ceny np. czujników parkowania na tył: czarne matowe 120 GBP, w kolorze nadwozia 170 GBP,
system DAB 195 GBP
Diagnostyka bezpośrednio w Vauxhall'u 105 GBP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkam w Irlandii więc tu jest opel, auto jest importem z uk. Dealer ma dołożyć zestaw, ale jakiś zewnętrzny, nie wiem czy to dobry pomysł. Pytałem czy można dołożyć fabryczny to powiedzieli, że nie Myślę że sami nie wiedzą, że można.

Shamu by TT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi