Skocz do zawartości

migajacy zegarek i temperatura w corsie B????


Rekomendowane odpowiedzi

witam!:)

Mam pytanko a mianowicie: Co może sie dziac jeśli jadac np. po kostce brukowej lub po jakiś dziurach (rzadko ale mi sie zdarza) zaczyna mi migać zegarek i wskaźnik temperatury :shock: musze albo wcisnać któryś z przycisków albo lekko puknać w ta płastikowa obudowe aby normalnie swieciły. Czy to coś niełaczy?:wesoly: jeśli tak to jak sie dostać tam do tego, bo pewnie obudowa ta plastikowa jest na jakieś zatrzaski a nie cche nic uszkodzić :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam,

Msisz odkręcić ten zegar i tam z tyłu zobaczysz taką kostkę z kabelkami która tam jest wpieta i często się zdaża że ona się luzuję wystarczy kropelka i po sprawie.

U mnie tak było. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Również tak miałem o okazało sie ze tasiemka łącząca ten wyświetlacz z płytką pusciła na zimnym lucie...a to jest praktycznie juz nie możliwe do połączenia i musiałem kupić na allegro taki sam wyświetlacz....

 

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 10:34 ]

a co do dojścia to musisz odkręcić 2 śrubki które są ukryte pod wylotem powietrza z nawiewów środkowych musisz tylko te nawiewy odwrócic i tam bedą te śróbeczkitylko uważaj zeby nie spadły przy odkręcaniu do wlotu powietrrza na dół bo cieżko je wyciagnąć jedynie odkurzaczem...:) powodzenia!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz panowie pytanie za 100 punktów jak sie do tego dobrac zeby tej obudowy nie uszkodzić:)? tzn tego plastiku który jet obidowa całego tego ustrojstwa?:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki fajna ta stronka. Jutro podejde jak wroce do garazu to polukam.

 

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 20:09 ]

artekwalczak miałes racje, troche sie nagimnastykowałem ale fakt ta taśma z kostka była poluzowana :) ale nie kleiłem na zaden klej tylko porzadnie docisłem i póki co po dzisiajszej jexdzie do i z pracy jest oki:D jeśli bedzie oki to nie kleje tego, chyba ze po kilku dniach taśma znowu sie poluzuje to wtedy małą terapia Cyjanopanem badz Kropelka;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

witam,

koledzy ja rozebrałem ten wyświetlacz i polecam wyjąć go całkiem i oddać do punktu naprawy telewizorów i zlutują to na nowo, mnie wyniosło to 10zł. Lepsze to niż kupowanie nowego wyświetlacza. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a jak mi pokazuje wyświetlacz - 35 C w upalny dzień? albo pokazuje --:-- o co kaman?! :) a daty świeci kiedy jej się żywcem podoba.. ;/??? Denerwuje mnie to.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mni ewtyka była luzna od TID'a i tez bywało niekeidy zamiast zegarka --:-- to cos takiego... rozkreciłem to badziewie na płytce drukowanej od TID poprawiłem luty potem docisłem bardzo mocno wtyczke idaca z wiązka przewodów i gicio:d wszystko jak w najlepszym porzadku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności